Rüyada Tümör Görmek

Rüyada tümör görmek rüya yorumcularını iki kutba ayırır, bazı rüya yorumcularına göre ur görmek; mal, çok para olarak açıklanır iken bazı tabircilere göre ise zarar, ziyan, kötü akraba veya engeldir. Rüyanın doğru ve manidar yorumlanabilmesi için rüya içindeki diğer detaylarında incelenmesini gerektirir.
Rüyada tümör görmek; insanın psikolojik özellikleri ile değerlendirildiğinde kişinin iç gerilimine, karamsar ruh haline, takıntılarına ve sosyal çevre ile ilişkilerinde obsesif tavırlar içinde olduğuna dair bir işaret olduğu söylenir. Rüyada görülen tümör sağlıkla ilgili bir problemin varlığına veya hastalık hastalığına da yorumlanır.

Rüyada Vücudunda Tümör Görmek

Rüyada vücudunda bariz bir şekilde ur veya tümör çıktığını görmek iyiye yorulduğunda zenginlik, ekstra kazanç, bir mirastan pay almak gibi artı değerler olarak yorumlanır.

Rüyada Kötü Huylu Tümör Görmek

Rüyada dışarıdan fark edilmeyen kötü huylu bir tümör görmek; öncelik ile sağlık sorunlarına ve de çalışma yaşamı ile ilgili bir zayıflık, iş planlarına aksama olarak açıklanır.

Rüyada Büyüyen Tümör Görmek

Rüyada bir tümörün küçük bir şey iken günden güne büyüdüğünü görmek; mal ve mülkte çoğalma, helal yoldan para biriktirip tasarruflarını heba etmeden değerlendirmeye işaret sayılır.

Rüyada Tümör Aldırdığını Görmek

Rüyasında bir operasyon ile vücudundan tümör aldırdığını görmek; tümör kötü huylu ise kişiye zulüm veren her sıkıntıdan kurtulabileceğine, rüyada aldırıldığı görülen tümör iyi huylu ise; birileri ile yapılacak alışverişe, iş birliğine, görüş ve önerileri ile bazı insanlara faydası dokunacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın