Rüyada Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçak düştüğünü görmek; kişinin beklentileri ile ilgili olarak bazı planlarının aksayacağına, işlerinin yolunda gitmeyeceğine, şanssızlık ve uğursuzluğun yakasını bırakmayacağına yorumlanır. Kişinin hayal kırıklığı yaşayabileceği gelişmelere mevzu olan rüya; dikkatli adımlar atılması yönünde uyarı özellikleri taşır. Bazı yorumlara göre bu rüya uzaktaki birinden tatsız haberler alınmasına yorumlanır.
Rüyada uçak düştüğünü görmek; kimi zaman kişinin bahtsızlığı kimi zaman da zarar görebileceği tuzaklardan, kötülüklerden kurtulması olarak da tabir edilir. Rüyada bir uçağın düşerek parçalara ayrıldığının görülmesi; bela ve kötülük anlamına gelir. Bu tür bir rüyanın yorumlanmasında kişinin izlediği yol ve rüyadaki detayların anlamları değerlendirilir.

Rüyada Denize Uçak Düştüğünü Görmek

Rüyada uçağın denize düştüğünü görmek; asla geri gelmeyecek bir para kaybına, bir menfaatin bozulmasına, yapılacak bir işin sonuçsuzluğuna tabir edilir. Rüyada düşen uçakta kişinin kendisinin görülmesi ise üstüne dert olan sıkıntılarından arınılacağına işaret sayılır.

Rüyada Haneye Uçak Düştüğünü Görmek

Rüya sahibi kendi hanesine bir uçağın isabet ettiğini görüyor ise hane halkını bekleyen bir tehlikenin varlığına gösterge saymalı ve dikkatli olmalıdır. Uçağın düştüğü görülen hanede herhangi bir can kaybı yok ise gelecek tehlike maddi zarar ile atlatılacak anlamına gelir.

Rüyada Uçaktan Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişi için tehlikeli, riskli uğraşlar içinde bulunmaya ve kendisinin de bu durumdan tedirgin olduğuna yorumlanır. Rüyada uçaktan düşerek, kanamalı yara almadan kurtulduğunu görmek; kötülüklerden uzaklaşmak, hafif zararla bir işten sıyrılmak olarak nitelendirilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Ramazan SARAÇ

Rüyada insanın kendisinin uçaktan düştüğünü görmek

Havva Altun

Rüyamda uçağa biniyorum. Uçak havanıyor ve 5 10 dk sonra uçak arıza yapıyor ve dumanlar çıkmaya başlıyor. Uçak yere doğru düşmeye başlıyor tabi bu sırada da kendi çevresinde dönüp duruyor savruluyor. İnsalar bağırış çağırış içinde. Tam düştük düşeceğiz derken yere 10 20 m kala uçağın hızı yavaşlıyor ve pilot uçağı boş bir araziye sakince indiriyor. Ölü yaralı kimse olmadı çok şükür😅 sonra uçaktan dumanın çıkmasının nedeni bir yerlerinin yanmasındanmış yangın söndürüldü ve rüyada bitti