Rüyada Tükürmek

Özellikle rüya sahibinin karakteri hakkında tabire sahiptir. Rüyada tükürmek kişinin çevresindeki insanlara karşı nazik olmadığını ve kaba olduğunu tabir eder. Rüya sahibinin haram mala göz dikebileceğine ve bu durumlardan ötürü çevresinden saygı görmemesine, dışlanmasına delalettir.

Rüyada Birine Tükürmek

Rüyasında tanıdığı bir kimseye tükürdüğünü gören kişinin, o zatla anlaşmazlıklar yaşayacağı rivayet edilir. Tabire göre bu anlaşmazlık rüya sahibinin o kişiye yapacağı bir hata ya da hak yeme üzerinden yaşanacaktır.

Rüyada Yere Tükürmek

Hayırla tabir edilmeyen bir rüyadır ve rüya sahibinin itibarını zedeleyen bazı hatalar yapmasına delalettir. Başka bir tabire göre kişinin maddi açıdan zenginleşmesine ve mal sahibi olmasına alamet olarak kabul edilir.

Rüyada Kan Tükürmek

Güzel ahlaklı biri olduğunu rüya sahibine müjdeleyen bir rüyadır ve bu güzelliklerinin etrafındaki bazı kötü niyetli kimseler tarafından çarpıtılarak laf yapılacağına delalettir. Rüya sahibinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekebilir.

Rüyada Lavabo Görmek

Rüyasında lavabo gören kişinin yaşayış anlamında titiz ve özenli bir kimse olduğu rivayet edilir. Rüya sahibinin karakteri hakkında tabirlere sahip olan rüya, kişinin planlarına sadık olmasının mesleki açıdan sıkıntı çekmemesine sebep olacağına delalettir.

Rüyada Kusmak

Kısa bir süre içerisinde bazı zorluklar yaşanacağına delalettir. Rüya sahibinin tekerrür eden hastalığı varsa bu dönemde sağlık kontrollerini aksatmamaları tabir edilir. Erkenmüdahale ile zor atlatılabilecek problemlerin kolay bir şekilde çözülebileceği unutulmamalıdır.

Rüyada Zehirlenmek

Dikkatli olunması gereken bir süreci işaret eder. Rüya sahibinin plansızlığı ve özensizliği dolayısıyla sıkıntılar yaşayacağına delalettir. Özellikle maddi açıdan zorluk çıkartan plansızlığın rüya sahibinin çok zor ve huzursuz günler geçirmesine sebep olacaktır.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!