Rüyada Erik Toplamak

Rüya sahibinin çok çalışıp mücadele etmesine rağmen bazı işlerin istediği gibi gitmemesine ve bunun sonucunda ulaşmak istediği noktanın hep içinde ukde olarak kalacağına işaret eden bir rüyadır. Bunun aksini iddia eden tabirlerde vardır. Bu nedenle bu rüya üzerinde bazı ihtilaflı durumlar söz konusudur. İkinci bir tabirde, rüyayı gören kişinin her şeyin sonunda mutluluğa ve başarıya ulaşacağı ifade edilir.

Rüyada Erik Ağacı Görmek

Bu rüyada da birkaç şekilde yorumlanır. Görünen ağaç eğer yemyeşil ve dalları erik içerisinde ise, rüyayı gören kişinin iş hayatında ve eğitim hayatında önemli gelişmeler yaşanacağına işaret olarak yorumlanır. Rüyada kurumuş bir erik ağacı ise, durumların tam tersi yani başarısızlıkların yaşanacağına işaret eden durumların yaşanacağını gösterir.

Rüyada Erik Toplama Erik Yemek

Rüya sahibinin iş hayatında önce başarısız olacağına, sonrasında ise mücadele ederek, çaba göstererek, başarıya ulaşacağı şeklinde yorumlanır. Önce uğrayacağı başarısızlıklar, kişiyi her ne kadar aciz gibi gösterse de, mücadele ederek başarıya ulaşacağına işaret olarak kabul edilir.

Rüyada Erik Görmek

Rüyada erik görmek, hiç beklenmedik bir yakınından ihanet uğrayacağına işaret edilir. Olgunlaşmış erik görmek, mutluluğa dalalettir. Ağaçta görülen erik, zenginliğe yorumlanır. Vaktinde görülen erik, rızka işarettir. Erik topladığınızı görüyor iseniz, mutluluğa yaklaştığınızı anlayabilirsiniz. Hasta birinin erik görmesi ise, yakın zamanda hastalığının şifa bulacağı yönünde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın