Rüyada Tuhafiye Görmek

Rüyada tuhafiye görmek; karışık işlere ancak çok maharetli, çok yönlü kişilere yorulur. Rüya gören kişinin pek çok işi yapabilme potansiyeli bazı durumlarda yeteneğini kullanamamasına, kendisini gösterme ve beğeni kazanma hususunda engeller ile karşılaşır, bu durumlar zihninde karmaşa yaratır ve nitekim tuhafiye dükkânı gibi ilginç nesneler ile rüyalarda açığa çıkar.

Rüyada tuhafiye görmek; rüya gören kişinin karşısına aynı anda çıkacak birbirinden iyi ve faydalı iş imkânlarına yorumlanır. Rüyada tuhafiye dükkânının içinin birbirinden farklı çeşitte mal ile dopdolu olması kısmetler içerisinde kalarak kararsızlığa işaret eder. Tuhafiyeden bir şey almak da bu kararsızlığının aşılacağına, seçtiği yolda ilerleyeceğine tabir edilir.

Rüyada Harap Tuhafiye Görmek

Rüya gören kişinin sıkıntılarının, kırgınlıklarının gideceğine, manen hafifleyeceğine işaret eden rüyadır. Rüyada bir tuhafiye dükkânının yanmış, yıkılmış, felakete uğramış olduğunu görmek; sevinmek ile anılır.

Rüyada Tuhafiyeci Görmek

Rüyada tuhafiyeci görmek; rüya gören kişinin kafasına takılan bazı düşüncelerini paylaşmak ve akıl danışmak için her konuda bilgisi ve görgüsü olduğunu düşündüğü âlim bir insandan yaralanması olarak tabir edilir. Kişinin feyiz alarak faziletlerini kıymetlendirmesi anlamına da gelen rüyadır.

Rüyada Tuhafiye Dükkânı Açtığını Görmek

Rüya gören kişinin becerikliliğine istinaden birden fazla meşguliyetine işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada tuhafiye dükkânı açtığını ve bu iş ile uğraştığını görmek; birçok sıkıntıyı etrafında toplamak, karmaşık işler ile kendisini sıkıntıya sokmak olarak değerlendirilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın