Skip to Content

Rüyada Traktöre Binmek

Rüyada traktöre binmek; kişinin geçimini teminat altına alabilmesi için bir uğraş arayışları olarak değerlendirilir. Çiftçiliğe meraklı kişilerin ya da kırsal kesimde yaşayanların gördüğü rüyalar arasında olan traktöre binmek; emek sarf edilecek meşakkatli işler, zorlukla kazanılacak geçimlik ile yorumlanır.

Rüyada traktöre binmek; kolay yoldan elde edilemeyecek kazanca, çok çalışıp didinip rızkını çıkarmaya tabir edilir. Hareket etmeyen bir traktöre binmek toprak ile ilgili bir kılavuzdan, bilirkişiden bilgi almak, akıl danışmak olarak da değerlendirilir. Rüyada bir traktöre binip gitmek ise düşünülen işin gerçekleşeceğine veya bir iş yolculuğuna çıkılacağına yorulur.

Rüyada Traktör Sürmek

Rüyada sürüldüğü görülen traktör; çalışma hayatında birtakım pürüzlü işlere, iş potansiyelinin altında verimliliğe, çalışıp çabalandığı halde tam karşılığını alamamaya işaret eder. Bazı modern rüya tabircilerine göre bu rüya; şehir yaşamında hayli yıpranmış olan kimsenin doğa ile baş başa, toprak ile haşır neşir olunarak sakin bir köy hayatı özlemine denk düşer.

Rüyada Traktör Almak

Rüya gören kişinin arzularına zor da olsa ulaşacağına tabir edilir. Bazı kişiler aracılığı ile bir yatırım yapmaya, toprakla ilgili bir işe girmeye, kira getiren bir mülk edinmeye veya dinlenme amacı ile sakin bir yere seyahate gitmeye yorumlanır.

Rüyada Traktör Satmak

Yükümlülüğünüz altındaki meşakkatli bir işten, sorumluluğunuz altındaki birinden, iştigal edilen her zorluktan kurtulacağınıza, rahata çıkacağınıza rivayet eder. Kötülüklerden, kazalardan ve kem gözlerden korunacağınıza, güvende olacağınıza, cebinize girecek paraya işaret eder.