Rüyada Trafik Cezası Görmek

Rüyada trafik cezası görmek; yapılan hatalı bir davranışın farkına varılarak su yüzüne çıkarılması, alenileşmesi anlamına gelir. Rüyada trafik cezası görmek; rüyada ceza eylemi ile ilişkili olarak değerlendirilir. Rüyada ceza bir yaptırım olarak yorumlanır ve yanlış bir iş yapmanın bedelinin belirleneceği şekilde ödeneceğine tabirdir.

Rüyada trafik cezası görmek; kişinin kendisine yazılan bir ceza olması durumunda bazı tabircilere göre sevinçle anılacak bir mukavele imzalamaya işarettir. Yolla ilgili olarak da iş icabı uzak bir seyahate gidileceğine yorulur. Genel olarak hayırlı haber almaya, yüksek mevkideki insanlar tanımaya, mutlu olmaya, sıkıntı yaşamamaya yorulur.

Rüyada Trafik Cezası Yemek

Rüyada ceza yemenin nedenleri farklı olabilir ve yorum değişebilir ancak ceza kesildiğini görmek resmi bir kurum aracılığı ile olacak yeni bir başlangıç yapmaya işaret sayılır. Bazı tabirciler bu rüyanın nikâh ile sonuçlanacak bir gönül işine yorulması gerektiğinde ısrarcıdır.

Rüyada Trafik Cezası Ödemek

Rüya sahibinin borç yükümlülüklerinin artacağına, elinden bir miktar para çıkacağına yorumlanır. Kimi İslami rüya tabircilerine göre rüyada ceza ödemek Allah’a olan iman borcunuzda eksikliğe işarettir ki bu rüya size eksiklerinizi tamamlamanız için uyarı olarak gönderilmiştir.

Rüyada Trafik Cezası Kesmek

Rüyasında kendisini trafik polisi olduğunu ve birine ceza kestiğini gören kişinin bir vergi borcu için devlet dairelerinde halledilecek bir işi olacağına, borçlarını zaman içerisinde ödeyip maddi, manevi rahatlayacağına tabir edilir. Bazen de bu rüya birilerinden intikam alma ihtiraslarına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Meltem

Kizimi nişanladım ve daha sonra istihareye yattigimda ruyamda bir zabitaya 25 lira para cezasi ödediğimi gördüm. Anlamı nedir acaba?

Sadık

Rüyamda işe gitmek için servis bekliyorum. Bu sırada iş yerinin servisi geliyor fakat içinde kimse yok. Servise ben biniyorum. Yola çıkıyorum. Belirli bir süre gidiyorum. Sonra servisi sağa yanaştırıp arabanın sahibini arayacakken polisler geliyor ve benden ehliyet istiyor. Ehliyetim servis kullanmaya müsait olmadığı için beni araca bindiriyorlar. Aynı alanın içinde gezdirip daha önce böyle bir sey yapmadığım için ceza kesmeyeceklerini söylüyorlar. Tekrar arabanın yanına geldiğimde, servis aracı yok oluyor. Polisler de çekici ile araba çekilmiştir diyor. Ben de ceza yazmadınız mı diyorum. Sonrasında uyandım. Yorumlar mısınız?