Rüyada Tır Kullanmak

Rüyada tır kullanmak; ağır ve güç işlere, sorumlulukları artmış kişiye, ticarette hırslı kişilerin büyüme heveslerine, sonu belirsiz sıkıntılı bir sürece, nitekim dünyevi işlere yorulur. Bulunduğu iş konumundan, yaşam standardından memnun olmayan kişilerin zoraki yaptığı işlere ve bu memnuniyetsizliklerini aşma girişimleri olarak tabir edilir.

Rüyada tır kullanmak; çoğu rüya tabircilerinin hemfikir olduğu üzere; zor günler, sıkıntılar, uzun süreli hastalıklar, geçim sıkıntısı, ağır sorumluluklar nihayetinde keder ve üzüntü anlamına gelir. Rüyanın olumlu sonuçları da olabilir, bunun için rüyanın tüm detayları irdelenmelidir.

Rüyada Arızalı Tır Kullanmak

Rüyada arızalı fakat emanet hareket ettirilerek giden bir tır kullanmak; temkinsiz bir işe girmek, çok riskli atılımlarda bulunmak, soruların halledilmediği bir ortamda ilerlemeye işarettir. Rüya gören kişinin planladığı bir işinde çıkacak sorunlara, ilerlemesinin zor olacağına, henüz başlamadığı bir iş ise o işten vazgeçmesine uyarı olan rüyadır.

Rüyada Tır Ticareti Yapmak

Kişinin riskli ve tehlikeli işlere atılacak kadar cesur ve atak olduğuna, aklıselim davranarak çok büyük işler yapmayı planladığına yorumlanır. Bir işin komutasını almak, öncülüğünü yapmak, riskli yatırımlar yapmak, anlamlarına gelen rüya çok güzel gelişmeler olacağına ancak çok kolay olmayacağına işaret eder.

Rüyada Tır ile Eşya Taşımak

Rüyada tır ile eşya taşımak; mekân değişikliğine başka bir haneye taşınmaya, bazen de ağır bir hasta ile uğraşmaya delalet eder. Tır içinin eşyalar ile dolu olduğu ve hareket ettiği görülüyor ise bu rüya olumlu yönde güzel olaylara ve günlere müjdedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın