Rüyada Tartılmak

Rüyada tartılmak, kendi ağırlığını ölçmek; kendine değer, benlik saygısı, güç etkisi ya da ikna olmayı simgeler. Kişinin özgüven eksikliğine ve saygı görme isteklerine gösterge olan rüya rüyanın durumuna göre kişinin yaşamsal duygu durumlarını, kendini nasıl gördüğü veya görmek istediğinin ifadesidir. Bir anlamda kendini yorumlamak da denebilir.

Rüyada tartılmak; yaşamda taşınan yüklerin de göstergesidir ve çok fazla sorumluluk taşıyan kişiye işaret eder. Omuzlarındaki aşırı yük ve yoğun baskı hisseden kişilerin günlük yaşamlarındaki zorlukları da rüyanın göstergesidir. Alternatif olarak, bu kişinin fiziksel şekli ve görünümü ile ilgili meşguliyetini temsil edebilir.

Rüyada Fazla Kilolu Olduğunu Görmek

Bu rüya için birçok olasılık vardır ve daha çok kendi öz görüntü bağlıdır. Fazla ağırlık anksiyete ya da yetersizlik duygularına karşı bir savunma olabilir. Fazla kilolu olduğunu görmek veya ağırlık taşımak; diğer insanlar ile ilişki kanallarınızı tıkayarak berbat edebilir olan kritik öz imaj mesajları verir.

Eğer aşırı kilolu olduğunuzu düşünüyor ve rüyanızda tartıldığınızda da bu kilonun yüzünüze vurulduğunu görüyorsanız muhtemelen takıntı haline gelmiş düşüncelerinizden kaynaklanır. Başka bir ifade ile bu rüya çok ağır bir yükün altına girdiğinize

Rüyada Fazla Zayıf Olduğunu Görmek

Genel anlamda inançlarda zayıflık ve duygusal boşlukta olma durumunu yansıtır. Bazı durumlarda çıkış yolu ve beklentilerini ulaşmak için herhangi çaba olmadığını gösterebilir ve daha fazla çalışması gerektiğini ima eder. Kilo kaybı rüyanın detaylarına göre gelecekteki ekonomik refah ve sağlık ifadesi de olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın