Rüyada Tüfekle Ateş Etmek

Rüyada tüfekle ateş etmek maddi zorluklar içinde olan rüya sahibinin rahata ve huzura kavuşacağına, maddi sıkıntıları aşacağına, gelirini artıracağına, ferah günlere işaret eder. Bu günlerde mal ve mülk edineceğine, büyük yatırımlar yapacağına, hastalıkların şifasını bulacağına, hanenin neşe il dolmasına ve her şeyin güzel olmasına delalet eder.

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada kurşun görmek dedikodu yapan bir kişiliğinin varlığına işaret eder. Bazılarına göre bu rüya faydasız işler yapmaya ve işine yaramayacak ilmi öğrenmeye, rüyada tanıdık birine kurşun atmak o kişiden gelecek sözlere tabir edilir. Rüyada bir kurşun atığını ve bu kurşunun uzun süre ilerlediğini görmesi ise rüya sahibinin şan ve şöhrete kavuşacağına, izzet sahibi olacağına delalet eder. Rüyada altın kurşun atmak ise iyiye yorulur ve mal, mülk edinmeye işaret eder.

Rüyada Boş Tüfek Görmek

Rüyada boş tüfek görmek rüya sahibinin selamete erişeceğine, rahatlığa kavuşacağına, işlerinin yoluna girmeye başlayacağına ve her şeyin yolunu bulacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya korkulandan emin olmaya, emniyette ve güvende hissetmeye, güzelliklerle dolu bir geleceğe de işaret eder.

Rüyada Tüfeğin Kırıldığını Görmek

Rüyada tüfeğin kırıldığını görmek musibetlere ve kötülüklere işaret eder. Rüya sahibini hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, zorlukların peşini bırakmayacağına, sıkıntılı dolu, stres ve endişe dolu günlerin yakın olduğuna delalet eder. Kişinin akrabalarından ve sevdiklerinden gelecek acı bir habere de işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Emre köklüce

İlk önce selam lar ben rüyamda yanımdaki nin elinden boş tüfeyi alıp doldurmaya çalışıyodum ama mermi bi türlü yerine oturmuyodu vurmak istediğim şey de uzaklaşıyodu (insan mı hayvanmı bilmiyorum) ama çok acele ediyodum vurmak için bir türlü mermi yerine girmedi vakit ayırıp okuduğunuz için teşşekkürler inşallah hayırdır

Uğur

Rüyamda atış yapmak için tüfeğin içine fişek koyuyordum fakat tetiğe her bastığımda fişek sıkıştığı için atış yapamıyordum. Yorumlar mısınız?