Rüyada Traktör Sürmek

Rüyada traktör sürmek bekâr kişiler için kendisini sıkıntıya sokacak, sürekli söylenen ve huysuz olan bir eşe sahip olmaya işaret eder. Kişinin uzak bir akrabasından kalan bir mirasta söz sahibi olacağına ancak karmaşık bir durumdan ötürü bu işin uzun süreceğine ve kendisine düşen malı alabilmek için yıllarca uğraş vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışan ve çaba sarf eden biri olduğuna, bir müddet olsun maddi açıdan rahat bir nefes almak için zaman harcadığına ancak aileden bu konuda hiçbir destek göremeyeceğine bu durumun kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Tarlada Traktör Sürmek

Rüyada tarlada traktör sürmek rüya sahibinin helal yoldan para kazandığına ve emeğinin hakkını aldığına, harama asla el uzatmayan, dürüst biri olduğuna, imanın güçlü olduğuna ve bunun her kapıyı kendisine açacağına, işlerini kolaylaştıracağına, hiçbir koşulda sıkıntı duymayacağına alamet eder. Kişinin iş için bir seyahate çıkacağına ancak yüklü bir miktarla geri döneceğine ve ailesine büyük yardımının dokunacağına delalet eder.

Rüyada Düz Yolda Traktör Sürmek

Rüyada düz yolda traktör sürmek her daim yoğun çalışan ve kendisine asla zaman ayıramayan rüya sahibinin bu günlerde işlerinin azalacağına ve bu durumu en güzel şekilde değerlendireceğine, tatile çıkacağına, eğlenceye zaman ayıracağına ve bu durumun moralini, çalışma motivasyonunu olumlu etkileyeceğine, mutluluk dolu günlere sahip olacağına işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

halil ibrahim

rüyamda yüksek traktör kullanıyordum anlamı nedir

Dilek

Rüyada hamile gelinimizin traktör kullandığını gördüm. Traktörü çok iyi park etti ve sonra ben görümce oluyorum. Diğer gelin ile birlikte hamile haliyle nasıl traktör kullanıyor diye düşünüyoruz. Ayrıca traktörde bir parça çıkardı. Sonra tekrar yerine taktı. Bu rüyanın anlamı nedir?