Rüyada Traktör Almak

Rüyada traktör almak kişinin bu günlerde duygusal ilişkilerinde gelişmeler olacağına, hayatının en mutlu en güzel anlarını yaşayacağına, hayallerindeki kişiyi bulacağına, deyim yerindeyse ruh eşi ile hayatını birleştireceğine, mutlu bir yuva kurmaya, mutluluğun ve sevincin artmasına yorulur.

Rüyada Traktör Sürmek

Rüyada traktör sürmek bekâr kişiler için kendisini sıkıntıya sokacak, sürekli söylenen ve huysuz olan bir eşe sahip olmaya işaret eder. Kişinin uzak bir akrabasından kalan bir mirasta söz sahibi olacağına ancak karmaşık bir durumdan ötürü bu işin uzun süreceğine ve kendisine düşen malı alabilmek için yıllarca uğraş vereceğine delalet eder. Rüya sahibinin çok çalışan ve çaba sarf eden biri olduğuna, bir müddet olsun maddi açıdan rahat bir nefes almak için zaman harcadığına ancak aileden bu konuda hiçbir destek göremeyeceğine bu durumun kişinin psikolojisini olumsuz yönde etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Traktör Görmek

Rüyada traktör görmek rüya sahibinin iş hayatında bir yerlere gelmek için çok çaba sarf ettiğine, çok uğraş verdiğine, canını dişine taktığına, rüyada temiz bir traktör görmek çok sıkıntı çekmeden elde edilen başarıya, gelire, rüyada bakımsız, eski bir traktör görmek ise zor kazanılan paraya, engeller ile yapılacak işe, sıkıntıya uğrayarak başarıya ulaşmaya ve zor bir hayata delalet eder. Bazen de rüyada bozuk traktör görmek yakın zamanda hakim olacak kıtlığa işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın