Rüyada Uçağa Bindiğini Görmek

Rüyada uçağa bindiğini görmek kişinin yıllardır çalıştığı bir yerde yeterince tecrübe sahibi olmasına, bilgili olmasına  karşın bir hata yapacağına ve bu hatanın kendisini çok zor bir duruma düşüreceğine, bazen de bu rüya kişinin başkalarına zarar vereceği bir karar alacağına, bu konuya daha çok önem verip daha fazla üzerinde durması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Uçağa Binmek ve Uçmak

Rüyada uçağa binmek ve uçmak kişinin kendisi için sıkıntı yaratacak, tehlike oluşturacak bir işe gireceğine, bu işten kurtulmak için bir yolculuğa çıkacağına ve ancak bu şekilde bu sorunun üstesinden geleceğine işaret eder.

Rüyada Uçak Kaçırmak

Rüyada uçak kaçırmak kişinin b u günlerde zorlu zamanlar geçirdiğine, birçok sıkıntıyı aynı anda yaşadığına ancak bu günlerin kısa zaman içinde geçeceğine, karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi halinde her şeyi olumlu duruma çevireceğine ve şansını çevireceğine sonunda her şeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Askeri Uçağa Binmek

Rüyada askeri uçağa binmek kişinin kendisine zarar veren biri ile iletişimini kopardıktan sonra hayatındaki ters giden her şeyin normale döneceğine, problemlerin biteceğine, rahat günlerin geleceğine, hayallerine kavuşmak, hedeflerline varmak için çabalayacağına işaret eder. Olumsuz olarak rüyada askeri uçağa binmek ve uçmak çalışma hayatında bir türlü başarıyı yakalayamamaya, sıkıntı zamanlar geçirmeye, çok çaba sarf edip eli boş kalmaya da delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın