Rüyada Törpü Görmek

Rüyada törpü görmek; fikri ve işi ile yararlı olan edimler ortaya çıkaran maharetli kimseye işaret eder. Rüyada törpü; ihtiyaçları gidermeye, mala, dünyevi gereklilikten artanı vererek ferahlamaya, gönlün huzur ile dolmasına, ibadetinde düzgün ve inançlı olmaya delalet eder.
Rüyada törpü görmek bazı rüya tabirlerine göre eve gelecek kısmete, nikâha, dünüre de yorulur. Rüyasında törpü görenin nikâhlanacağına rivayet edilir. Ayrıca bazı tabircilere göre rüyada görülen törpü dildir. Kalın bir törpü fena, kötü söze, ince bir törpü ise ruh okşayan latif kelimelere yorulur.

Rüyada Tırnak Törpülediğini Görmek

İlim ve irfanda yücelmeye, bilgisini becerisini artırıp hikmet sahibi olmaya yorumlanır. Rüyasında kendi tırnaklarını törpülediğini gören kişi titiz, temiz, saygılı ve ölçülü kimsedir. Tırnaklarının çok uzadığını görüp de düzgünce törpülemek haramdan uzak durmaya, nefsine hâkim olmaya, doğru bildiği fikrinde sabit olmaya işaret eder.

Rüyada Demir Törpüsü Görmek

Rüya Gören kişinin çok zor olan işinde gücünde biraz zorluk çekeceğine, elinde demir törpüsü olduğunu görmek; zor durumlarda kalınacağına, demir törpüsü ile bir demiri törpülediğini görmek ise; işlerde ağırda olsa bir kolaylık geleceğine tabir edilir.

Rüyada Törpü Aldığını Görmek

Rüya gören kişinin hayatında yolunda gitmeyen, rayından çıkan olaylar olduğuna işaret eder. Rüyasında bir satıcıdan törpü satın aldığını veya bir komşusu ya da tanıdığından ödünç törpü aldığını gören insan bir başkasından yardım alarak işlerini düzeltme yoluna gider.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın