Skip to Content

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Rüyada uçurumdan düşmek; stres, sıkıntı içerisinde ve endişeli bir beklentisi olan kimseye yanlış yollara sapmaması, iyi niyetli olmayan insanların ardından gitmemesi ya da kendisine ve ailesine zarar verecek olay ve işlere karışmaması gibi konularda ikaz niteliğinde olan bir rüya şeklinde değerlendirilir.
Rüyada uçurumdan düşmek; çoğu rüya tabircisine göre problem, acı, dert, felaket, çok zor bir iş veya bela olarak yorumlanır iken bazı rüya yorumcularına göre ise büyük bir beladan, işlerdeki zarardan, bir insanın kötülüklerinden son anda kurtularak, ferahlamaya, rahat nefes almaya delalettir.

Rüyada Uçurumdan Düşen Birini Görmek

Rüyada uçurumdan düşen birini görmek; acı bir haber veya zor durumda olan tanıdık birisinin sizden yardım beklentisine yorulan rüyadır. Bazı tabirlere göre; rüya gören kişi uçurumdan düştüğünü gördüğü kişiyi tanımıyor ise bir başkası yüzünden de sıkıntılı zamanlar geçirecektir.

Rüyada Uçurumdan Denize Düşmek

Rüya gören kişinin çok zor bir işten kurtulup büyük bir şans yakalayacağına, gönül ferahlığına yorumlanan rüyadır. Deniz suyunun temiz, durgun ve berrak olması yorumu çok daha güçlü kılar.

Rüyada Arabayla Uçurumdan Düşmek

Başınıza gelebilecek şansızlık eseri bir büyük kaza, düşünülmeden ve tedbirsizlikle çıkılan bir yolda felaket ile karşılaşmaya ya da heyecanla girilen bir ticari işte başarısızlık ve hayal kırıklığına yorulan rüyadır. Rüyada araba veya herhangi bir araç ile uçurumdan düşmek kişinin fazla fevri hareket ettiğine de yorumlanır.

Sema

Saturday 18th of January 2020

Eşimle arabada yolculuk yaparken esim yolun sonundaki keskin virajı fark edemedi ve ucurumdan asagita dustuk ancak.cik korkunç bir yer olmasına rağmen biz sanki arabanın paraşütü varmışcasına kolaylıkla ve yavaşça süzülerek yere indik.sonra da bu olayı eşe dosta anlatiyorduk

Esra Kahraman

Sunday 22nd of September 2019

Rüyamda ailemle geziye giderken arabayı park edecek yer bulamadık ve düz gibi görünen bir alana park etmeye çalıştı babam ama fazla ileri gittiği için uçurumdan denize düştük

mstf

Tuesday 17th of September 2019

rüyamda üç dört arkadaş arabayla birlikte yolda giderken yolun bitiminde denize açılan bir uçurum var,arkadaşlar bana dediki gitme yolun sonunda uçurum var dediler bende evet biliyorum dedim.. tam uçurumun dibine geldik ve durdum ama vitesi geriye takacağıma ileri takmışım, gaza bastığım gibi araba uçurumdan denize düştük ve öylece rüyadan uyandım.. (arkadaşlar tanıdık arkadaşlar idi..)

Doğan kaya

Friday 9th of August 2019

Merhaba Rüyamda yolda kalmış bir akrabama yardım etmek istiyorum ama kaygan bir yol olduğu için kayıyor yukarı çekemiyordum araba ile çekmek geliyor aklıma kamyonetime binip gelirken kar yağmış yola bir arkadaşım burdan geç diyor ordan geçerken uçuruma düşüyorken arbadan iniyorum araba uçuruma düşüyor Araba eziliyor bir poşet dolusu hale geliyor poşete koyup yardım etmesi için birine gidiyorum Rüyamı yorumlarmısınız İlk defa rüya gördüm

enes

Friday 28th of June 2019

Benim çalıştığım bir kahve var orada eski model pembe bir arabaya bindim çalıştırmak için kontağı çevirdim çalışmadı ama aşağı doğru kaymaya başladım yanıma orda çalışan bir abi geldi yardım ederken bana küfür etti tam kontağı kapattı uçurumdan denize düştüm