Skip to Content

Rüyada Tornavida Görmek

Rüyada bir hırdavat nesnesi görmek daha çok kişinin zorluklarla süren yaşamı içerisinde sorunların çözülmesine ve sıkıntıların giderilmesine vesile olan birinin varlığına işaret eder. Rüyada tornavida görmek de bu dairede ele alınan ve kişinin yoldaşı olmuş bir kimsenin yakın zamanda rüya sahibinin karşılaşacağı bir zorlukta devreye girmesi yönünde bir tabiri bünyesinde barındırır.

Rüyada Tornavida ile Tamir Etmek

Yukarıdaki tabirle aynı doğrultuda yorumlanan rüyada bir tornavida yardımıyla bir şeyi tamir etme durumu kişinin içinde bulunduğu güç durumlardan kurtuluşunun yakın olduğuna ve çarenin de bir dost ya da yeni tanışılmış hayırlı bir kişi tarafından sağlanacağına dalalet eder.

Rüyada Tornavida ile Vida Sökmek

Yine hayırlı bir rüyadır ve kişinin uzun bir süredir işlerinin aksamasına neden olan durumların ortadan kalkmasına dair bir tabir içerir. İşsizliğin de bu rüyanın ardından sona ereceği ve kişinin artık aradığı işe sahip olmasının ardından söz konusu iş yerinden emekli olacağını işaret eder.

Rüyada Tornavida Kullanmak

Rüyasında tornavida, pense gibi aletler kullandığını gören kişinin hayattaki beklentileri gerçekleşecek ya da uzun süren para biriktirme sabrının ardından bir gayrimenkul satın alacağı yönünde yorumlanır. Sadece satın alma değil aynı zamanda söz konusu bina ya da evi temelden itibaren inşa etmeye de dalalet eden bu rüyanın kimi kaynaklarda aile içi huzursuzluğu simgelediğine de rastlanır.