Rüyada Tuvalet Kağıdı Görmek

Rüyasında tuvalet kağıdı gören kişinin rüyası hayır ile tabir bulmaz. Bu kişinin yakın bir zamanda yapacağı bir iş çevresindeki masum birinin zarar görmesine neden olacaktır. Dolayısıyla rüya sahibinin rüyada tuvalet kağıdı görmek ile kendisine çeki düzen vermesi ve kararlar alırken daha dikkatli davranması gerekir demek yanlış bir kanaat oluşturmayacaktır.
Kişinin yaptığı yanlıştan dönmek adına yine yanlışa başvurması ise rüyayı gören kişiyi daha da gazaba uğratacak ve yanlışı geri döndürmek adına eline geçecek fırsatları da değerlendiremeyecektir. Söz konusu yanlışın en fazla tecrübe edileni ise gerçeği örtbas etmek yani genel anlamda yalandır.

Rüyada Tuvalet Kağıdı Koparmak

Rüya sahibinin yaptığı hatanın gerek çevresi, gerek kendisi tarafından idrak edilmesinin bir sonucu olarak hata sahibinin yanlışını telafi etmek için çok zorlu uğraşlar içine gireceği söz konusudur. Kişi ruhen ve fiziki yönden çöküntüye uğrayacak ve bunun sonucunda maneviyat bazında yoksullaşacaktır. Aynı zamanda rüyada tuvalet kağıdı görmek kişinin rüya sonrası süreçte de günahı alışkanlık haline getirerek içinden çıkılmaz durumlara gireceği ve sonunda kalbinin kararacağı yönünde de belirtiler taşır.

Rüyada Tuvalet Kağıdının Tıkanması

Hayatta huzuru bulmak adına verilen bütün uğraşların boşa çıkması ve en sonunda çaresizliğin eşiğine gelmeyi ifade eden tuvalet kağıdının tıkanması rüya sahibinin üzüntülerle ve gözyaşlarıyla sürecek günlerinin yaklaştığına da dalalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın