Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak, rüya sahibinin çetin ve zorluklar ile dolu bir hayatı olduğuna delalet eder. Rüyasından toprak kazmak, rüya sahibinin yaşlılığında dahi çalışmak durumunda kalacağına yorumlanıyor. Toprak kazmak kazanç elde etmek için daima çalışmaya fakat gelirin az olması sebebi ile de rahat bir yaşam sürememeye delalet eder.

Rüyada Çukur Kazmak

Rüyada çukur kazmak, rüyayı gören kişinin kötü olayları yaşadığına ve sıkıntılı olan günlerin akabinde artık feraha ereceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi bir yükü, borcu var ise bundan kurtulmaya da delalet eder.

Rüyada Kazmak

Rüyada kazmak rüyayı gören kişi için uyarı içeren bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresinde bulunan belalı ve kötü kişilerden uzak durmasına işaret eden bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin çevresindeki belalı kişilerden uzaklaşmaması durumunda ise başının derde gireceğine, sıkıntılı günler yaşacayağına, sağlığının da bozulacağına delalet eder.

Rüyada Toprağı Kazan Birisini Görmek

Rüyada toprağı kazan birisini görmek ise rüya sahibinin eline oldukça değerli bir dünya malının geçeceğine, rüya sahibinin bu mal ya da par aile hayatını baştan aşağı yeniden kuracağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin evlenip çocuk sahibi olmasına da yorumlanır.

Rüyada Yeri Kazdığını Görmek

Rüyada yeri kazdığını görmek rüyayı gören kişi kazılan yerde bir şeyler görüyor ise gerek yaşamda uyması gereken kurallar olduğuna ve bu kurallar uygulamadığı takdirde sıkıntı yaşayacağına yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın