Rüyada Köpek Kesmek

Rüyada köpek kesmek rüyayı gören kişinin düşmanını bildiğine ve ondan kurtulacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin güçlü bir düşmanı vardır. Fakat rüyada köpek kestiğini gören kişi düşmanına karşı zafer kazanacak şeklinde yorumlanıyor. Bazı alimlere göre ise rüyayı gören kişinin köpek kesmesi kendi nefsine hakim olmasına delalet eder.

Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada köpek öldürmek rüyayı gören kişinin düşmanından kurtulmasına, rüya sahibini kötülüğe ve hileye davet eden kişiden ayrı kalmasına ve böylece manevi olarak güçlenmesine de delalet eder. Aynı zamanda köpek öldürmek rüyayı gören kişinin nefsi olarak da tabir olunur. Köpeği öldürmek ise kişinin maneviyatına önem vereceği ve hak yolunda ilerleyeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Köpek Eti Yediğini Görmek

Rüyada köpek eti yediğini görmek harama ve günaha delalet eder. Rüya sahibinin iş yaşamında haksız kazanç elde edeceğine, haram mal elde edeceğine ve günaha gireceğine yorumlanır. Fakat bazı alimler ise köpek eti yemeği düşmandan menfaat sağlamak yönünde yorumlar.

Rüyada Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek farklı şekillerde yorumlanıyor. Rüyanın geneline bakılarak en doğru tabire ulaşmanız mümkündür. Rüyada köpek görmek bilgisiz erkeğe, düşmana, tok gözlü olan erkeğe ve çirkin hizmetliye delalet eder.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek rüyayı gören kişinin yakınından darbe yiyeceğine ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağına yorumlanır. Rüya sahibinin aynı zamanda yapmış olduğu hatalardan dolayı da bazı kayıplara uğrayacağına da yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın