Rüyada Tırtıl Görmek

Rüyada tırtıl görmek, rüyayı gören kişinin yaşayacağı sıkıntılara ve zorluklara delalet eder. Rüya sahibinin borçlanmasına, sağlığının bozulmasına, işlerinin bozulmasına, hayatının alt üst olmasına ve kederli günler geçirecek olmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı huzurdan ve varlıktan sonra darlık ve sıkıntı ile sınanacağına delalet eder.

Rüyada Tırtıl Öldürdüğünü Görmek

Rüyada tırtıl öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişiyi kullanan kişiye karşı bu yaptığı hareket ya da hareketleri gerçek yaşamda yüzüne vuracağına delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunup on enayi yerine koyan kişiye karşı artık dolduğunu gösteren bir rüya olarak yorumlanıyor.

Rüyada Tırtıl Yediğini Görmek

Rüyada tırtıl yediğini görmek, rüyayı gören kişinin aslından gerçekleri bildiğine ve fakat bu gerçekleri kabullenmekte zorluk yaşadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin artık ona acı verse de bu gerçekleri kabullenmek zorunda kalacağına yorumlanır. Rüyada tırtıl yemek gerçekler ile yüzleşmek manasında yorumlanıyor.

Rüyada Tırtıl Kozası Görmek

Rüyada tırtıl kozası görmek rüya sahibinin çevresinde olan art niyetli, hile ile mal edinmeye çalışan ve fesatlık yapan kimselerin var olduğuna delalet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan bu kişiler ona iyi gibi yanaşarak ona çeşitli şirinlikler yapar ve geçiminden pay almaya çalışırlar şeklide yorumlanır.

Rüyada Tırtılın Kelebek Olduğunu Görmek

Rüyada tırtılın kelebek olduğunu görmek, rüya sahibinin bir şey yapmasına gerek kalmadan bela ve sıkıntıların gideceğine, ondan kendiliğinden uzaklaşacaklarına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın