Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak kişinin şanssızlığı ve kısmetsizliği olarak kabul edilir. Rüya sahibinin hayatında ağzının tadını kaçıracak olaylar olacak diye yorulur. Bu nedenle rüya sahibi bu aralar gergin olabilir, kızılmayacak her şeye kızabilir demektir. Alınganlığı da artacak, tepkili günler yaşayacak demektir. Dolayısıyla rüya sahibi bu rüyayı uyarı olarak alabilir. Çevresindeki dostlarını kırmaktan kaçınmalıdır.

Rüyada Top Oynadığını Görmek

Rüyada top oynadığını gören kişi yakın bir zamanda zor günler geçirecek demektir. Ayrıca kişi bugünlerin etkisiyle sağlıklı kararlar almakta zorluk yaşayabilir. Bu nedenle rüya sahibi kendisine zarar verecek bazı adımlar atabilir. Hatta ek olarak ailesinden ve en yakın çevresinden tepki alacak, kendisini güçlendirecek demektir.

Rüyada Yakar Top Oynamak

Rüyada yakar top oynamak kişi için hayırlı anlamlara gelir. Bazı rüya yorumcuları bunu kişinin yakın bir zamanda müjde alacağına yorar. Rüya sahibi hayatında güzel gelişmeler yaşayacağı için çok mutlu olacak, işleri yoluna girecek, başarıları ile beraber kazancı artacak demektir.

Rüyada Top Oynayan Çocuk Görmek

Rüyada top oynayan çocuk görmek rüyayı gören kişinin güzel, iyi olaylar ile karşılaşacağına delalet eder. Evinde mutluluğun, huzurun, anlayışın, hoşgörünün her daim hakim olacağını anlatır. Buna bağlı olarak bereket, verim, başarı, keyif asla eksik olmayacak demektir.

Rüyada Maç Yapmak

Rüyada maç yapmak kişinin hayatta inandığı ve savunduğu her şeyin arkasında olduğuna, hayallerini gerçekleştirmek için her şeyi yaptığına yapacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın