Rüyada Turşu Yemek

Rüyada turşu yemek, rüyayı gören kişinin iş hayatında bazı büyük başarıları ardı ardına elde edeceğini anlatmaktadır. Rüya sahibi bu başarılar nedeniyle etrafında birçok insanın dikkatini çekecek, başka iş yerlerinden teklifler alacak, bu teklifleri gözden geçirecek demektir. Kişinin ileride çok para kazanacağına da yorulmaktadır.

Rüyada Biber Turşusu Yemek

Rüyada biber turşusu yemek, kişinin hayatında yaşamış olduğu bir olay kavga ya da tartışma sebebiyle en sevdiği insanla arasında bir fitne girecek demektir. Etrafındaki onu sevmeyen insanlarla yaşadığı bu olay yüzünden çok sevinecek, eşiyle arası bozulacak ve üzüntü yaşayacak diye yorulur. İş hayatında da zorlu bir döneme girecek olan rüya sahibi para kaybedecek, hem ailesinde hem mesleğinde mutsuzluklar yaşayacak demektir.

Rüyada Salatalık Turşusu Yemek

Rüyada salatalık turşusu yemek rüya sahibinin sosyal veya meslek hayatından bazı tatsız durumlarla karşılaşacağına delalet eder. Önüne çıkan sorunlar yüzünden sıkıntılı günler geçirecek diye yorulur.

Rüyada Lahana Turşusu Görmek

Rüyada lahana turşusu görmek çektiği ağrının ya da içinde bulunmuş olduğu hastalığın sona ereceğini, en nihayetinde o şifayı bulacağına delalet eder. Bundan sonra sağlığında ve sıhhatin de hiçbir sorun yaşamayacak, uzun yıllar boyunca hastalık görmeden ömrüne devam edecek demektir.

Rüyada Turşu Suyu İçmek

Sıkıntılar sebebiyle zor zamanlar geçireceğini, bunun yanında işlerinin de iyi gitmeyeceğini her geçen gün sorunlarının artacağını anlatır. Yaşadığı bu olumsuzluklar yüzünden bir duraklama dönemine girecek olan rüya sahibi uzun bir süre sıkıntı yaşayacak, psikolojik anlamda çöküntü içine girecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın