Rüyada Tır Görmek

Rüyada tır görmek, rüya sahibinin hayatında yaşadığı sıkıntılı bir döneme işaret eder. Kişi kendisini ve ailesini de olumsuz yönde etkileyecek bazı durumlar yaşayacak aile içinde tartışmalar olacak demektir. Hayatınızda meydana gelen bu sorun uzun zaman başınızdan gitmeyecek ve annenizle babanız veya kardeşlerinizle bu problem yüzünden zıt düşeceksiniz anlamına gelir.

Yani tır görmek genel olarak olumsuzluklara yorulur. Kişinin belli başlı bir problemle uzun süre karşı karşıya kalacağını anlatır.

Rüyada Tır Sürmek

Rüyada tır sürmek, rüyayı gören kişi için hayırlı anlamlar içerir. Kişinin ağır zor bir iş sahibi olacağını, çok çalışması gerekeceğini ama buna paralel olarak gelirinde de bir o kadar artış olacağına delalet eder. Kısacası bu rüya kişinin işine ve kazancına yönelik anlamlar içermektedir.

Rüyada Tır Çarptığını Görmek

Rüyada tır çarptığını görmek, kişinin ileriki zamanlarda şansının açılacağını anlatmaktadır. Rüya sahibinin bundan sonra şansı açılacak, hayatında uğur, kısmet, nasip egemen olacaktır. İşinde istediği konuma gelebilir, başarılar sağlayabilir, kazancını arttırabilir, sağlıklı ve huzurlu bir hayata kavuşabilir demektir.

 Rüyada Tır Sahibi Olmak

Rüyada tır sahibi olmak, rüyayı gören kişinin içinde istediği o mevkiye geleceğini, çalıştığı kurumda en yüksek yerde olacağını, son sözün kendisinde olacağını anlatan bir rüyadır. Bu rüya genel olarak rüyayı gören kişinin makamına, çalışma ortamına yorulmaktadır. En sonunda çalışıp çabalayıp yetkiyi eline alacak ve imza hakkı onda olacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Huseyin kunt

Rüyamda babamla abim tırın içinde Damper kalkıyor ve damper devriliyor ikisinde de birşey yok lakin damperdehasar var

cengiz aslan

Selamlar ben rüyamda hem tır ın geri geri geldiğini hemde babamı gördüm yani iki tır gördüm biri galiba kendi tirinjz digeri yabanci ne anlama geliyor acaba ? Bi dusuncenizi alabilirmiyim

selma kale

merhaba Rüyamda iki kizımla el ele gidiyorduk bir tır üzerimize doru geldi bizi sıkiştirdı kuçuk kizımı eziyorduki kizimı çikardım arkadan gelen iki adama bagırarak tırı durdursun dedim