Rüyada Tamirci Görmek

Rüyada tamirci görmek iyiliksever, yardımsever, hoşgörülü bir insan olduğunu ve çevresinde de kendisi gibi sürekli iyilik yapan insanların olduğuna delalettir. Ayrıca bu rüya rüya sahibinin çok zor duruma düşeceğini ve bu durumdan çevresindeki iyiliksever insanlar sayesinde kurtulacağını anlatmaktadır. Zorlandığı konuyu çözmek için ailesinden yardım alacağına işaret eden bir rüyadır. Ayrıca kişinin konu hakkında üçüncü kişilerden fikir almaya çalışacağına da işaretidir.

Rüyada Ramir Görmek

Rüyada tamir görmek, kişi çevresinde ikili ilişkilerinde bozulma yaşayacağını ve sonrasında barışma sürecine gireceğini anlatır. Kalp kırıklıkları yaşayan dostları ile karşılıklı konuşarak sorunlarını halledecek, daha anlayışlı, daha hoşgörülü bir insan olmak için çaba sarf edecek demektir. Yani rüya sahibi hayatında giden aksilikleri uyuşmazlıkları tamir etmeye çalışacak anlamına gelir.

Rüyada Tamir Etmek

Rüyada tamir etmek, bir yanlış anlaşılma olacağını ve bu durumun bir şekilde düzeltilmeye çalışacağını anlatmaktadır. Kişi yanlış bir söz kullanmış olabilir veya yanlış bir hareket yapmış olabilir. Bu hareketlerinden dolayı söz konusu insandan ya özür dileyecek, ya anne babadan helallik alacak ya da barışmak tekliflerinde bulunacak diye yorabiliriz.

Ayrıca bu rüyayı kişinin iş hayatında zor durum içine düşeceğine de yorabiliriz. Rüya sahibi bu zor, sıkıntılı durumlardan kurtulabilmek için yeni çareler bulacak, eksiklikleri tespit edecek anlamına gelir, ayrıca kendisin de kişiliğinde yanlış olan tüm yönleri bulup iyileştirmeye çalışacak diye de yorulmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın