Rüyada Sudan Geçmek

Rüyada sudan geçmek, kişi hayatında bir sınav olacağını ve bu sınavı başarıyla sonlandıracağına delalet eder. Veyahut bu rüyayı tüyayı gören kişinin kendisine verilen bir işi alnının akıyla yerine getireceğine de yorabiliriz. Kişi karşına çıkan sorunları mantıklı bir şekilde çözecek ve bunun gururunu yaşayacak demektir. Bu rüyayı bazı rüya alimleri kişinin ferahlaması olarak da yorumlar. Hayatındaki sıkıntılı, kasvetli dönem bitecek, yerine ferah, mutlu bir dönem gelecek demektir. Yani kişi üzerindeki kara bulutlardan kurtulacak, çok çalışacak kırgınlıkların sona erdirecek, ruhsal olarak bir aydınlık dönemi yaşayacak demektir.

 Rüyada Sığ Sudan Geçmek

Rüyada sığ sudan geçmek, kişinin ruhsal anlamda büyük bir boşluğa düştüğünü, hayatındaki olumsuz gelişmelerden ve sorunlardan dolayı psikolojisinin bozulduğunu anlatmaktadır. Duygusal davrandığı için hiçbir şekilde olumlu sonuç alamayacak sorunlarını çözemediği ve borçlarını ödeyemediği için sıkıntılar belalar ile yüzyüze gelecek demektir.

Ayrıca bu rüya kişinin ömrünün tembellikle geçtiğine maddi olarak bir türlü rahata eremediğine delalettir. Kendisine hiç bir şekilde yararı olmayan kişinin boş işler peşinde zaman kaybettiğini anlatır.

Rüyada Derin Sudan Geçmek

Rüyada derin sudan geçmek, bu zorlukla mücadele etmek için elinden geleni yapacağını ve sonunda başarı sağlayacağını anlatır. Kişi haksızlığa asla gelemeyen kendi hakkına sahip çıkan bir insan demektir. Her daim haklının yanında adaletli bir insan olan rüya sahibi hayat gayesine uygun bir şekilde yaşamak için savaş veriyor anlamına gelir. Bu nedenle de hayatındaki duruşu sebebiyle etrafında saygı uyandıran, tanınan bir kişi demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın