Rüyada Siyah Terlik Görmek

Rüyada siyah terlik görmek, rüya sahibinin hayatında onu derinden üzecek bir acı ve keder ile başbaşa kalacağına veya ona çok büyük üzüntü veren bir olay yaşayacağına alamettir Ayrıca bu rüya kişinin kendi günlük hayatını da etkileyebilir, hayatınızda çok sevdiğiniz birini kaybedebilir, bir ölüm haberi alabilirsiniz demektir.

Kişi iş hayatında düzgün karar alabilmek amacıyla uğraşacak ama amacına ulaşmakta zorluk çekecek demektir. Çözüme kavuşabilmek için aile büyüklerinden veya işin uzmanlarından danışma alması gerektiğine delalettir. Ayrıca bir başka yorum da kişinin kararsızlık ve tereddüt içinde olduğu ile ilgilidir . Bu ruh halinden dolayı karşına çıkan fırsatları iyi şekilde değerlendiremeyecek demektir.

Rüyada Siyah Terlik Giymek

Rüyada siyah terlik giymek, kişinin hayatında hep acı tecrübeler yaşaması nedeniyle içine kapanık, fazla konuşmayan, sessiz, dış dünya ile alakasını kesen bir insana dönüştüğünü anlatır. Rüya sahibi yalnız olacak, her zaman her işini tek başına yapmak isteyecek, genel olarak karamsar bir ruh halinde olacak diye yorulmaktadır. Ayrıca bu kişiliği sebebiyle  karşına çıkan iş fırsatlarını değerlendiremeyeceğine, şansını başkalarına kaptıracağına delalettir i.

Rüyada Siyah Terlik Almak

Rüyada siyah terlik almak, bir olayın kendisi için iyi olmayacağını bile bile o işe girişeşeğini anlatır. Kimseyi dinlemeden attığı bu iş atılımında başarısız olacaktır diye yorulur. Ayrıca rüya sahibinin bundan sonra her türlü başarısının ve başarısızlığının sorumluluğunu her daim alacağına alamettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın