Rüyada Siyah Kedi Görmek

Rüyada siyah kedi görmek kişinin bir sebep nedeniyle acı yaşayacağına ve bundan dolayı da hayatında bir dönem boyunca huzursuzluk yaşayacağına delalet eder. Yine bu rüya ile ilgili bir başka yorum da kişinin yaşadığı bu sorunlardan kurtulabilmek için çaba sarf edeceğine delalet etmesidir.

Rüyada Siyah Kedi Kovalamak

Rüyada siyah kedi kovalamak kişinin etrafında kendisine yalan söyleyen bazı insanları olduğunu, özellikle iş hayatında önüne taş koymak isteyen, arkasından iş çeviren kişiler olduğunu anlatır. Rüya sahibi bu insanlardan kurtulacak, onların gerçek niyetlerini anlayacak ve onlardan gelen kötülüklere, yalanlara karşı kendini koruyacak demektir. İş hayatında sıkıntılı bir dönem yaşayacak olan rüya sahibi farklı sorunlar ortaya çıkmaması için çaba sarf edecek anlamına gelir.

Rüyada Siyah Kedi Isırması

Rüyada siyah kedi ısırması kişinin iş hayatında bazı problemler nedeniyle sıkıntılı dönem içerisine gireceğine delalet eder. Rüya sahibi hayatında olan olaylar nedeniyle çok üzülecek, hatta bu acıdan dolayı hasta yatağa düşecek diye yorumlanır.

Rüyada Siyah Kedi Öldürmek

Rüyada siyah kedi öldürmek, kişinin iş hayatında ve baş koymak isteyen bazı kişiler olduğuna delalet eder. Bu nedenle rüya sahibi işinde arkasından iş çevirebilecek insan  yakınında durmamalı veya onları inanmamalıdır.

Rüyada Siyah kedi Saldırması

Rüyada siyah kedi saldırması kişinin yakında bir olay yaşayacağı için sıkıntı stres içine gireceğine, ona bağlı olarak üzüntü yaşayacağına delalettir. Rüya yorumcuları bunu kişinin kendisini karşısına çıkacak birtakım tehlikelerden korunması için uyarı olarak kabul eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın