Rüyada Siyah İnek Görmek

Rüyada siyah inek görmek, rüyayı gören kişinin maddi anlamda rahat bir hayat süreceğine delalet eder. Kişi eskiden beridir yaptığı ufak yatırımlar ve birikimler sayesinde şimdilerde beklediğinden daha rahat bir hayat sahibi olacak, öyle ki kendi ailesinin bile maddi anlamda daha iyi geçinmesine yardımcı olacak demektir. Asla para sıkıntısı yaşamayacak, aksine evinde ve çevresinde bereket, bolluk ve rızık genişliği olacak anlamına gelir. Ayrıca bir başka yorumu ise kişinin karşısına çok çok önemli bir fırsat çıkacağı, eğer bu fırsatı değerlendirirse standardı yüksek bir yaşama sahip olacağını anlatmasıdır.

Rüyada Evin İçinde Siyah İnek Görmek

Rüyada evin içerisinde siyah inek görüldü ise eşinize onu çok sevdiğinizi belli eden pahalı hediyeler alacaksınız demektir. Kişinin yaşam koşullarının daha iyiye gideceğine delalettir. Ayrıca bundan sonra rüya sahibinin daha disiplinli, düzenli ve sağlıklı bir hayatı tercih edeceğini anlatır. Maddi anlamda şu ankinden birkaç kat daha  üst seviyeye çıkacağınıza yorulur.

Rüyada Siyah İnek Kesmek

Rüyada siyah inek kesmek, kişi için hayırsız anlamlar içermektedir. Bu rüya, rüya sahibinin elinde bulunan tüm olanakları, imkanları yaptığı bir hata sebebiyle tamamen kaybedeceğini ve bir daha eski yaşam standardını asla yakalayamayacağını anlatmaktadır. Rüyada siyah inek kesen kişi hayatında bir uğursuzluk ve şanssızlık  hakim olduğunu görecektir. Ayrıca kişinin aksilikler ve belalar başından eksik olmaz  sıkıntılı bir dönem içine girer demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın