Rüyada Sitem Görmek

Rüyada sitem görmek rüyayı gören kişinin çevresindeki arkadaşlarına ve yakınlarına ilgi göstermeyen bir insan olduğunu anlatır. Hayırsız bir kişi olarak addedilen rüya sahibi kendisine kırılan dostlarını üzecek. Bu nedenle çevresinden kırıcı sözler duyacak demektir. Ayrıca ailesinde de bazı tartışmalar yaşayacak olan rüya sahibi iş yerinde istediği o mevkiye gelemeyecek demektir. Rüya kişinin aldığı bir karar yüzünden ailesiyle zıt düşeceğini, aralarında soğuk rüzgarlar eseceğini anlatır. Sürekli işiyle ilgilenen rüya sahibinin eşine ve çocuklarına gereken ilgiyi göstermemesi yüzünden sosyal hayatında bir zayıflama olacağını anlatır.

Rüyada Sitem Etmek

Rüyada sitem etmek çok sevdiği biri ile kavga edip barışacağını sonra da bu insanın kendisine bir yalan söylediğini fark edeceğini anlatır. Bu yalan yüzünden hayal kırıklığına uğrayacak, daha sonrasında intikam alma isteğiyle yanlış hareketler yapacağını işaret eder. Rüyada sitem etmek pek hayra alamet değildir. Sitem edilen kişiyi tanıyorsanız gerçek hayatınızda da o insanla kavga edebilirsiniz anlamına gelir.

Rüyada Sitem Edilmek

Eğer rüyanızda birisi size sitem ederken gördüyseniz bunu düşünmeden yaptığınız bir adımın sonucunda zarara uğrayacaksınız diye yorabilirsiniz. Ailenizin sözünü dinlemediğiniz için mahcubiyet içine gireceksiniz ve sıkıntı içine gireceksiniz  demektir.

Bu rüyayı bekar bir kişi gördüyse  sevdiği kadın veya erkek ile arasında  bir laf söz girecek, ilişkileri çalkantı içine düşecek diye yorulur. Bu rüya genel olarak bilinçsizce bir hata yapan rüya sahibinin kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın