Skip to Content

Rüyada Sevdiğinin Elini Tutmak

Rüyada sevdiğinin elini tutmak, kişinin beklemediği bir anda hiç beklemediği insanlardan yardım alacağına delalet eder. Ayrıca kişinin bekar ya da evli olmasına göre rüyanın anlamı değişiklik gösterir. Eğer bekar bir bayan bu rüyayı gördüyse güzel haber alacak, mutlu olacak demektir. Bekar erkek gördüyse sevdiği kadına çok bağlı ve sadakatli bir erkek olacak diye yorulur. Bazı rüya yorumcuları çiftlerin birbirine olan sevgisine yormaktadır

Rüyada Arkadaşın Elini Tutmak

Rüyada arkadaşının elini tutan kişi etrafında sevdiği kişilerden maddi anlamda destek alacak demektir. Zor günlerini bu kişiler sayesinde kısa zamanda atlatacak ve güzel günlere yaklaşacak demektir. Ayrıca başka bir yorum da işinde terfi alacağını ya da memuriyette kazanacağını anlatır. Etrafında onu destekleyen insanların her daim olacağına delalet eder.

Rüyada Annenin Elini Tutmak

Rüyada annenin elini tutmak, kişi ailesine bağlı bir insan demektir. Ayrıca fertlerin birbirine olan güvenlerini ve her anlamda birbirlerine sadık olduklarını, birbirlerinden desteklerini esirgemediklerini de ifade eder.

Rüyada Sevgilinin Elini Tutmak

Rüyada sevgilinin elini tutmak, kişinin gelecekteki zamanlarda mutlu, sevinçli olaylar yaşayacağını anlatır. Bu rüya eşlerin ya da çiftlerin birbirine sadık olduklarını birbirlerine güven duyduklarını, hislerinin kuvvetli olduğunu anlatır. Eğer sevgilinizle ciddi bir ilişkiniz varsa bu evlilik ile sonuçlanacak diye yorulur. Bazı rüya yorumcuları bunu kalabalıkta bir düğüne de yorar.