Rüyada Tokat Atmak

Rüyada tokat atmak, rüyayı gören kişinin sağlık problemlerinden kurtulacağı, neşeli, mutlu, huzurlu bir ömür süreceği, güç ve iktidar sahibi olacağı, çalışma hayatında üstün başarılar sergileyeceği, şansının olumlu yönde döneceği, kısmetinin açılacağı, itibar sahibi bir kimse olacağı ve her daim sorunlarını kolaylıkla çözeceği rivayet edilmektedir.

Rüyada Eşine Tokat Atmak

Rüyada eşine tokat atmak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta eşine çok bağlı olduğuna, onu çok sevdiğine, değer verdiğine, onun her düşüncesine saygı duyduğuna, yaptığı her işe destek çıktığına ve üzerine titrediğine işaret etmektedir.

Rüyada Tokat Yemek

Rüyada tokat yemek, rüyayı gören kişinin sağlık problemlerinden ilelebet kurtulacağına, uzun zamandır hayalini kurduğu bir takım şeyleri gerçekleştirmek için çevresindeki kimselerin kendisine çok destek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Eşinden Tokat Yemek

Rüyada eşinden tokat yemek, rüyayı gören kişinin eşiyle çok mutlu, huzurlu, sağlıklı bir ömür süreceğine, eşiyle birbirlerine hep destek olacaklarına, her zaman birbirlerini kollayacaklarına, her dertlerine birlikte çözük bulacaklarına, mutluluklarını gölgelemek isteyenlere karşı birlikte savaşacaklarına ve birbirlerini hiç bırakmayacaklarına delalettir.

Rüyada Anneye Tokat Atmak

Rüyada anneye tokat atmak, rüyayı gören kişinin annesine çok hayran bir kimse olduğu ve annesini çok sevdiği rivayet edilmektedir. Rüyada annesine tokat attığını gören kimsenin gerçek hayatta aslında annesini üzmemek için elinden gelen her şeyi yaptığı, onu rahat yaşatmak için çok fazla fedakarlık yaptığı, hayırlı bir evlat olduğu ve kendisini annesine adadığı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın