Rüyada Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada topuklu ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin yaşantısında bazı değişiklikler yapacağına, bu değişikliklere öncelikle çevresindeki huyunu pek sevmediği kimseler ile bağını keserek başlayacağına, hayatıyla ilgili olumlu kararlar alacağına, sorumluluk bilincinin gelişeceğine, küçük çaplı bazı seyahatlerin yapılacağına ve bu seyahatler sayesinde rüya sahibinin kafasının dağılacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada siyah topuklu ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin arkasından olumlu bir şekilde konuşulduğu, sevenlerinin onun iyiliği için bazı planlar yaptığı rivayet edilmektedir. Rüya sahibinin arkasından konuşulduğunu duyacağı, çok sinirleneceği fakat arkasından olumlu şeyler konuşulduğunu duyunca şaşırıp mutlu olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Kırmızı Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada kırmızı topuklu ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin başına ufak bir belanın geleceği, rüya sahibinin bu durumdan bazı dersler çıkarması gerektiği, bu derslerin sonucunda da hayatında bazı önlemler alması gerektiği rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada beyaz topuklu ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin uzun zamandır hayalinin kurduğu bazı şeylerin yakın zamanda gerçekleşeceğini işaret eden bir rüyadır. Rüyada beyaz topuklu ayakkabı giymek aynı zamanda rüyayı gören kimsenin maddi sıkıntılarının son bulacağına ve ferah bir hayat süreceğine de rivayet etmektedir.

Rüyada Yüksek Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada yüksek topuklu ayakkabı giymek, rüyayı gören kişinin çalıştığı yerde terfi alacağına ve maddiyatını düzelteceğine alamet edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin sevdikleriyle bazı inatlaşmalar yaşayacağı ve bu inatlaşmalar sonucunda da kalp kırıklıklarının yaşanacağı rivayet edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Handan

Rüyamda 1kaynım karısına ve 1 kaybında bosandigi eşine topuklu ayakkabı alıyor bende eşime kızıyorum sen niye almıyorsun diye….üzerimde siyah bir tişört vardı sinirden tuttuğum yanlar delinmisti koyde Nisan’dayim su kenarında bardakta yaşıyorum bu olayi