Skip to Content

Rüyada Tırnak Yemek

Rüyada tırnak yemek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılı günler yaşayacağı, başına bazı kötü olayların geleceği, bir takım sağlık problemleri yaşayacağı, şansının olumsuz yönde döneceği ve uğursuzlukla uğraşacağı rivayet edilmektedir. Rüyada tırnak yemek rüya sahibinin kötü olaylar yaşayacağı ve yaşayacağı şeylerin kendisini psikolojik açıdan çok etkileyeceği alamet edilir.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, rüyayı gören kişinin bir kaza geçireceğine, başına nazı uğursuzlukların geleceğine, her konuda çok şanssız olacağına, bela ve musibetin başından eksik olmayacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Uzun Tırnak Görmek

Rüyada uzun tırnak görmek, rüyayı gören kişinin rüyada gördüğü tırnak uzun ise rüya sahibinin çevresindeki kimselerin çok ayıplayacağı bazı yanlış davranışlar sergileyeceğine, kişinin sünnete aykırı bir hayat sürdüğüne işaret etmektedir.

Rüyada Tırnaklarının Olmadığını Görmek

Rüyada tırnaklarının olmadığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı konulardaki otoritesini kaybedeceğine, çalıştığı yerdeki mevkisini ve iktidarını kaybedeceğine, maddi konularda ciddi manada zarara uğrayacağına, çevresindeki kişiler tarafından önemini kaybetmeye başlayacağına, bazı sağlık problemleri yaşayacağına, bela ve musibetler ile boğuşacağına rivayet edilmektedir.

Rüyada Tırnak Görmek

Rüyada tırnak görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü tırnak yapısına göre değişik şekillerde yorumlanır, Rüyada bakımlı ve kısa tırnak görmek, rüya sahibinin üstün başarılar sergileyeceği bir takım işlere girişeceğine, bakımsız ve pis tırnak görmek rüya sahibinin bazı sağlık problemleri yaşayacağına ve başına bir takım kötü olayların geleceğine delalettir.

Rüyada Tırnak Yemek (Psikolojik Yorum)

Rüyada tırnak yemek, rüyayı gören kişinin içine kapalı bir kimse olduğunu, dertlerini ve sıkıntılarını hep içine attığı ve bu durumdan çok muzdarip olduğu işaret edilmektedir.