Rüyada Titremek

Rüyada titremek, rüyayı gören kişi için yaşadığı bazı olaylardan çok etkilenerek korkusunu atamadığı anlamına gelir. Öyle ki, küçük bir hastalığın bile geçmeyerek büyüyeceğine ve hayatına mal olacağına inanan rüya sahibi için psikolojik sorunların yaşanacağına delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin öncesinde sahip olduğu kötü alışkanlıklarından kurtulması ve olması gerektiği gibi bir hayat yaşamasına işaret eder.

Üşümekten Titremek

Bir kişi rüyasında üşüdüğünü ve üşüyerek titrediğini görüyorsa bu onun başına bazı büyük ve tatsız olayların geleceğine delalettir. Öyle k bu yaşadığı olaylardan ötürü maddi anlamda ciddi boyutlarda zarara uğrayacağı ve elindeki avucundaki parayı kaybedeceğine işarettir. Hatta yaşadığı bu sıkıntılı süreçte aile üyelerinden birini kaybedebileceği anlamına gelmektedir.

Başının Titrediğini Görmek

Kişi rüyasında başının titrediğini görüyorsa, o kişinin resmi makamlarla bazı işleri olduğu anlamına gelir. Hatta bu resmi kurumlarla ilgili olarak bazı yasal süreçlerin yaşanacağına ve buna bağlı olarak ciddi miktarlar maddi kayıplara uğranacağına işaret eder.

Ellerinin Titrediğini Görmek

Eğer kişi rüyasında ellerinin titrediğini görüyorsa bu onun maddi anlamda darlığa düşeceğine delalettir. İş hayatında attığı bazı adımlarda başarısız olarak zarara uğrayacağı ve para sıkıntısı çekeceğine işaret eden rüyada kişiyi ciddi sıkıntılı günler bekliyor demektir. Neredeyse giriştiği her işte başarısız olarak olmadık işlere para yatıran rüya sahibinin sonunda zarara uğrayarak kendini çok zor durumlarda bırakacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın