Skip to Content

Rüyada Sorgu Görmek

Rüyada sorgu görmek rüya sahibinin bazı kişilerle birtakım işler yapacağı ve bunu ailesinden ve yakın çevresinden dahi saklayacağı anlamını taşır. Sakladığı bu sırrın açığa çıkmasından ve öğrenilmesinden duyduğu endişeyi ifade eden bu rüya, rüya sahibinin güvenilir olmayan ve dolandırıcı kişilerle tanışıp tekin olmayan işlere gireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalı özellikle alkol, madde, kumar bağımlılığı olan kişilerle arkadaşlık etmekten sakınmalıdır. Çünkü bu rüya, rüya sahibinin bu arkadaşlarına uyacağına ve sağlığını kaybedeceğine şeklinde yorumlanır.

Rüyada Polis Tarafından Sorguya Çekilmek                                                                               

Resmi dairelerce gerçekleştirilmesi gereken işlerinizde aksaklık olacağına delalettir. Alacaklı olduğunuz kişiden paranızı alamamanıza, sizin için önemi büyük bir işin evrak eksikliği nedeniyle gerçekleşmemesine, sorun yaşadığınız bir kişi tarafından hakkınızda dava açılmasına, bu kişiye tazminat ödemenize veyahut işlediğiniz suçlar neticesinde cezalandırılmanıza işarettir. Bazı yorumculara göre ise ikili ilişkilerinizde, duygusal olarak sizi etkileyen bir kişinin size yakın davranacağına fakat bu kişinin temiz duygularla değil sizi paranız veya makamınız dolayısıyla elde etmek isteyeceğine ve size maddi anlamda ciddi zararlar vereceğine şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi bu konuda çok dikkatli olmalıdır. Zira parasal konularda çok ciddi sıkıntılara düşebilir. Rüyada polis görmek ise, etrafınızda tehlikeli ve sizi zarara uğratan kişiler olduğuna işarettir.

Rüyada Birini Sorguladığını Görmek

Rüya sahibinin tanıdığı bir kişiyi sorguladığını görmesi bu kişi tarafından başına açılan işlerden kurtulacağı anlamını taşır. Zamanında bu kişi tarafından kendisine yöneltilen yalan sözlerden aklanacağına ve bu kişi tarafından kendisine yöneltilen bütün suçlamaların yalan çıkacağına işarettir. Rüya sahibi gerçek hayatta yaşadığı zor dönemleri atlatacak, çevresindeki herkese haklılığını kanıtlayacak ve şahsına edilen iftiralar sonucu kendisine kötü niyet besleyen kişileri utandıracaktır. Rüya sahibinin rüyasında tanımadığı bir kişiyi sorguya çektiğini görmesi ise meslek hayatında polis ya da asker olmak istediğine, bu hayalini gerçekleştireceğine, bu meslek dalında çok başarılı ve faydalı olacağına işarettir.