Rüyada Topluluk Görmek

Rüyada topluluk görmek, aslında pek hayırlara yorulacak bir rüya değildir. Özellikle de rüya sahibi için hayatın bütün neşesi kaçacak demektir. Eskisi hem kendi hayatından hem de yaptığı hiçbir şeyden zevk almadığına işaret eder. Ayrıca kişinin maddi anlamda da zararlara uğrayacağına ev ciddi kayıplar yaşayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında böyle bir şey görmesi, hayatında bazı şeylerin netliğini kaybedeceğine ve oluşacak belirsizliklerin de kişiyi fazlasıyla mutsuz edeceğine işarettir.

Topluluk Önünde Konuşmak

Kişinin rüyasında topluluk önünde konuşma yaptığını görmesi, o kimsenin dürüst ve içi dışı bir biri olduğu anlamına gelir. Kendine güvenli, düşüncesine kalabalık kitlelere dahi söylemekten çekinmeyecek kadar özü sözü bir biri olduğuna delalet eder. Sahtekarlık yapıp içten pazarlık etmektense, her şeyi açıkça insanların yüzüne söylemeyi tercih eden bir kimsedir.

Meclis Görmek

Bir insan rüyasında meclis görüyorsa bu onun kendi bilgi birikimini başka insanlara aktarmak istemesine delalet eder Öyle ki, çevresinde okumamış cahil olan kim varsa her birini ilim irfan sahibi yapmak için çabalayan rüya sahibinin kendini bu işe adadığı anlamına gelir.

Meclise Girmek

Bir kişinin rüyasında meclise girdiğini görmesi o kişinin daha önce hiç içinde bulunmadığı bir ortama girmesi demektir. Örneğin, hacca gitmek, kabeyi ziyaret edip şeytan taşlama gibi kendisini Allaha daha yakın hissedeceği durumları yaşayacağına delalet eder. Bu mutluluğu ve şerefi çok yakın zamanda yaşayacağı anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın