Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması görmek rüya sahibinin kendi yapması gereken işleri her daim başkalarına yaptıran, hiçbir durumda elini taşın altına koymayan ve sorumluluk almamak için geri planda olanları izleyen bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Ayrıca bu rüya kişinin sıkıntılı bir dönem yaşayacağına, hayatında birçok konuda zarara uğrayacağına da delalet eder.

Rüyada Tırnak Kırıldığını Görmek

Rüyada tırnak kırıldığını görmek kişinin duygusal ilişkilerinde ve çalışma hayatında sorumluluktan kaçan, korkak bir kimse olduğuna delalet eder.

Rüyada Ayak Tırnağının Kırıldığını Görmek

Rüyada ayak tırnağının kırıldığını görmek rüya sahibinin çalışma hayatında herkesi kıskandıran saygınlığını ve gücünü kısa zaman içerisinde kaybedeceğine, hayatında büyük problemlerle yüz yüze geleceğine, sorunların ardı ardına gelerek kişiyi çok daraltacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin çevresinde bulunan düşmanlarının bu duruma çok sevineceğine de işaret eder.

Rüyada Kırılan Tırnak Görmek

Rüyada kırılan tırnak görmek kişinin iş hayatında gerekli sorumlulukları üstüne almamasından dolayı işinden olacağına ya da çalışma hayatının bir döneminde karşılaşacağı büyük problemler olacağına delalet eder. Sosyal hayatında da aynı tavırların duygusal ilişkilerinde bozulmalara sebep olacağına, olumsuz tavırların ortaya çıkacağına, ufak tartışmalara ve tatsızlıklara tabir edilir.

Rüyada Tırnağın Koptuğunu Görmek

Rüyada tırnağın koptuğunu görmek kişinin hayatında oldukça sıkıntılı bir süreç yaşayacağına, büyük sorunlar ile yüzleşeceğine ve tüm bunların üstesinden gelmek için büyük çabalar sarf edeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın