Rüyada Talip Görmek

Rüyada talip görmek hayra yorulur. Rüya sahibinin hayatında güzel bir döneme gireceğine, güzel haberler alacağına, hayatı boyunca gerçekleştirmek istediği hayallerin ve ulaşmak istediği hedeflerin gerçek olacağı günün geldiğine, kişinin kısa zaman içinde isteklerinin olacağına ve muradına ereceğine işaret eder.

Rüyada Talip Geldiğini Görmek

Rüyada bir talibin geldiğini görmek kişinin bu günlerde şanslı olduğuna ve kısmetlerinin her konuda bollaşarak artacağına delalet eder. Rüya sahibinin başarılı ve çalışkan bir kimse olduğuna, bu durumun uzun bir süre devam edeceğine, her hedefine ulaşması sonucu özgüvenini tekrar kazanacağına da işaret eder.

Rüyada Talip Çıktığını Görmek

Rüyada talip çıktığını görmek kişinin yakın zamanda deyim yerindeyse ruh ikizi ile tanışacağına ve gerçek aşkı bulacağına işaret eder. Bu rüya kişinin beraber olacağı kişinin kendisini anlayan, her daim yanında olan, sıkıntı ve kederlerini aşmasında elinden tutarak ona yardım eden kimseye işaret eder.

Rüyada Kıza Talip Çıktığını Görmek

Rüyada kıza talip çıktığını görmek iyi bir eşi olacağına işaret eder. Kendisine saygı gösteren, günlük işlerinde elinden tutan, her konuda yardımcı olan biri ile hayatını birleştireceğine delalet eder.

Rüyada Erkek Talip Görmek

Rüyada erkek talip görmek kişinin hayatında güzel başarılar yakalamasına yardım edecek, yol gösterecek ve ona hedeflerini hatırlatacak birine işaret eder.

Rüyada Birinin Talip Olduğunu Görmek

Rüyada birinin talip olduğunu görmek güzelliklere, şansa ve bolluğa işaret eder. Rüya sahibinin hayatına güzellik katacak, her konuda ışık tutacak, bilge ve zeki bir kişi ile yapacağı beraberliğe delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Yusuf gecegezer

Hamsi balık gelmisti satılmaya hamsici balıgı gec vererdi kustum geldim eve evde baktım kocam balkonu supurer dedim hamsi gelmisti kocam dedi nie almadın bende dedim vala daha almadım cebinden 5 tl cıkardı kocam bende dedim koy cebine biliyorum sende para yok para verdim ben kocama dedim git hamsi al giti uyandim