Rüyada Taksici Görmek

Rüyada taksici görmek hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin kısa zamanda büyük işler yapacağına, hayatındaki sorunların ortadan kalkacağına, sıkıntılı durumların son bulacağına, daha önce zarar edilen tüm kayıpların geri kazanılacağına, mutluluğa, heyecana ve güzelliklere delalet eder.

Rüyada Taksici Olmak

Rüyada taksici olmak kişinin sıkıntıların ve hayatındaki zorlukların daha da büyüyerek karşısına çıkacağına, aile bireyleri ile yaşanacak huzursuz günlere, rüya sahibinin attığı adımların yanlış olması sebebiyle işlerin daha kötüye gideceğine, yaşanacak sağlık sorunlarına, ortağından ihanet göreceğine delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya olumlu bir şekilde yorumlanmalıdır, kişinin kısmetinin açılacağına ve iş hayatında büyük başarılara imza atacağına delalet eder.

Rüyada Taksici ile Kavga Etmek

Rüyada taksici ile kavga etmek rüya sahibinin hem iş hem de eğitim hayatında büyük başarılara sahip olacağına, kişinin uzun zamandır üzerinde çalıştığı projelerin sonuç vermesi ile kazanç elde etmeye başlayacağına, tüm hayırlı kapıların sonuna dek açılacağına, karşısına hiçbir engel çıkmayacağına, rüyayı gören kişinin hayatının maddi açıdan en rahat olduğu bir dönem yaşayacağına delalet eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin yaşamında oluşacak değişiklere, yeni bir iş için hazırlıklar yapacağına ve gittiği yerde yönetici konumunda çalışarak büyük işler yapacağına işaret eder.

Rüyada Sarı Taksi Görmek

Rüyada sarı taksi görmek kişinin kısa zaman içerisinde alacağı bir habere işaret eder. Rüyada sarı bir taksiye binen kimsenin bir seyahate çıkacağına, taksiyi durdurmak ise kişinin hayatında bir takım olaylar yaşanacağına ve güzel fırsatlarla karşılaşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın