Rüyada Tohum Ekmek

Rüyada tohum ekmek farklı şekillerde yorumlanır. Bazılarına göre bu rüya, kişinin malını boşa harcayacağına, faydasız işler yapmaya delalet eder. Bazen de rüyada tohum görmek helal kazanca, bolluk ve berekete, maddi açıdan yaşanacak büyük bir rahatlığa, kişinin bir sanat dalına yöneleceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hanesinde aile üyeleri ile güzel vakit geçireceğine, mutluluk ve huzurun her daim evinde hakim olacağına işaret eder.

Rüyada Sebze Fidesi Görmek

Rüyada sebze fidesi görmek kişinin hem sosyal hayatında hem de iş hayatındaki berekete işaret eder. Rüya sahibinin elini attığı her işte şanslı ve kısmetli olacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, gelirini artıracağına, borçların ve geçim sıkıntısının artık hiç olmayacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin hayatında yepyeni bir sayfa açacağına, hayatında birçok yeniliğin bir anda olacağına ancak her şeyin çok güzel olacağına tabir edilir.

Rüyada Fidan Görmek

Rüyada fidan görmek kişinin ailesi için büyük bir karar alacağına işaret eder. Bu karar bir çocuk olabileceği gibi, kişinin ve aile bireylerin mutluluğunu artıracak başka bir haberde olabilir.

Rüyada Ağaç Diktiğini Görmek

Rüyada ağaç diktiğini görmek kişinin ailesiyle ilgili son derece hayırlı ve güzel bir haber alacağına delalet eder.

Rüyada Ağaç Kesmek

Rüyada ağaç kesmek büyük bir günah olduğundan hayra yorulmaz. Kişinin ahret hayatı için hiçbir şey yapmadığına, büyük günahlar işlediğine, doğru yolsan sapmaya ve günahkâr olmaya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın