Rüyada Teyze Evi Görmek

Rüyada teyze evi görmek, rüyayı gören kişinin anne tarafından hakkına düşecek olan mirasa delalet eder. Aynı zamanda yüklü bir miktar malla da yorumlanıp, rüya sahibinin tüm sıkıntı ve dertlerine son verecek olduğu bir gelir elde etmesine delalet eder. Rüyada teyze evi görmek hayatın boyunca işlerinde anne onayı almaya ve anne duası ile hareket etmeye de delalet eder. Bunun yanı sıra evliler için kız evlat sahip olmaya tabir olunup bekârlar için mutlu ve huzurlu bir yuva kurmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Teyze Evinde Olduğunu Görmek

Rüyada teyze evinde olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin büyük bir aşk yalayacağına ve nazara geleceğine delalet eder.

Rüyada Teyze Evine Gittiğini Görmek

Rüyada teyze evine gittiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın akrabaları ile bir araya geleceği bir toplantıya katılacağına, bazı meselelerin bu ortamda hali yoluna koyulacağına delalet eder. Rüyada gerçek yaşamda teyzesi olmadığı halde rüyasında teyze evine misafir olarak gittiğini gören kişiler ise evli ise eşinin tarafından fayda göreceğine, bekâr bir kimse ise annesinin onay verdiği bir kimse ile izdivaç kuracağına delalet eder.

Rüyada Teyze Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada teyze evinin yıkıldığını görmek, rüyyaı gören kişinin annesinin akrabalarından birisi hakkında kötü bir haber alınacağına, hanenin üzüntü yalayacağına delalet eder.Rüyayı gören kişinin bazı ailevi sorunlar yaşayacağına ve bu sebep ile sıkıntlı günler geçireceğine de tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Emel

Rüyamda teyzemin evindeydim. Sonra oradan teyze kızımla çıktık. Yürüyoruz. Eve tekrar dönüyoruz. Annem teyzeme gitmiş. Teyzemin kızı da evlerine gidiyor. Ben apartmanda kalıyorum. Onların evine çıkan merdiven yok. Bir alt katta merdiven bitiyor. Ben de asansör bekliyorum. Sonra asansör içi dolu olarak geliyor. Kadın çığlığı duyuyorum. Çok korkuyorum. Asansör kapısını açıyorlar ama ben bakamıyorum. Kapıda kan var diyorlar. Çok korkuyorum ve gözlerimi kapatıyorum. Bu rüyamı yorumlar mısınız?