Rüyada Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşayacağına, kazancından ya da malından nasiplenecek olan kişilerin varlığına, hayalinin kurduğu bazı şeylerin gerçekleşmesi için epey bir zorlukların yalanması ve baya bir çaba harcanması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Üvey Erkek Kardeş Görmek

Rüyada üvey erkek kardeş görmek, rüyayı gören kişinin bir türlü kendisini gösteremediği ve başarısını bir türlü kanıtlayamadığı bazı durumlar içine girdiğine, kendisine rakip olan kişilerin varlığına delalet ettiği gibi karşılaşılan bazı engellerin iş arkadaşları ile beraber ya da ortakları ile beraberce haledileceğine ve sıkıntın giderileceğine delalet eder.

Rüyada Üvey Kardeş ile Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada üvey kardeş ile kavga ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin bazı can sıkıcı olaylar yaşadığına fakat yakın zamanda bu durumun son bulacağına ve güzel haberler alacağına delalet eder.  Rüyayı gören kişinin dargın olduğu bir kimse ile barış imzalayacağına ve husumetti ortadan kaldıracağına da delalet olarak kabul ediliyor. Rüya sahibinin yaşadığı bazı musibetlerden ders alacağına ve geleceğe daha emin ve daha temkinli adım atacağına delalet eder.

Rüyada Üvey Kardeşin Öldüğünü Görmek

Rüyada üvey kardeşin öldüğünü görmek, rüyayı gören kişinin yakın çevresinde bulunup, akrabası olmayan birisinin yalayacağı sevince ve mutluluğa ortak olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile bağlarının daha da güçleneceğine, dolaşan bazı laflara kulak asmayacağına, uzun ömürlü olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın