Rüyada Teyp Görmek

Rüyada teyp görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşadığı sıkıntı ve stresin akabinde biraz kafa dağılmaya ihtiyaç duyacağına ve arkadaşları ile eğlenerek bu sıkıntısından bir süreliğine kurtulup, stres atacağına ya da böyle bir emel içinde olduğuna delalet eder. Rüyada teyp görmek aynı zamanda düşmana karşı temkinli ve sakin olmaya zamanı gelince atağa geçmeye de delalet eder.

Rüyada Teyp Satın Aldığını Görmek

Rüyada teyp satın aldığını görmek, rüyayı gören kişinin bazı şeylerin sürekli olarak kaydını tutuğuna, yeri ve zamanı geldiği zamanda bu kayıtlar sonucunda kime nasıl davranacağını iyi bildiğine, bazı kişilere karşı da yapacağı ağır hamleler için fırsat kollayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kurnazlığına da delalet eder.

Rüyada Teyp Tamir Ettiğini Görmek

Rüyada teyp tamir ettiğini görmek, rüyayı gören kişinin bir sorumluluk altına girdiğine, verdiği sözü yerine getirerek bu sorumluktan alnının akı ile çıkacağına, rahatlayacağına, sorunlarının da teker teker çözüme ulaşacağına tabir olunur. Rüya sahibinin eski ortamına geri döneceğine, bozulmuş olan bazı ilişkilerin tekrardan düzeleceğine ve eskisi gibi güzel ortamların tekrar kurulacağına delalet eder.

Rüyada Teyp Kaseti Görmek

Rüyada teyp kaseti görmek, rüyayı gören kişinin hayatta her şeyi kafasına takan bir kimse olduğuna, sürekli olarak kafasını bunlar ile meşgul ettiğine, kafasında aynı şeylerin sürekli olarak dolandığına ve bu sebep ile yorgun düştüğüne delalet eder. Rüyayı gören kişinin duygularının da sürekli aynı şekilde olduğuna ve bu durumdan kurtulamadığına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın