Rüyada Teselli Etmek

Rüyada teselli etmek, duygusal boşlukta olan birine yardımcı olmak, onun kendisini iyi hissetmesi için çabalamak olarak nitelendirilir. Bazı kaynaklarda bu rüya arasında çatışma bulunan iki kişinin barış imzalaması şeklinde de yorumlanır. Rüyasında birini teselli eden kişi, küs olduğu biri varsa eğer büyüklük gösterip barış teklifinde bulunabilir. Artık çatışmalardan, kin ve öfkeden yorulur. Bunlardan kurtulmak için barışmayı teklif eder. Bu sayede hem ona hem de kendisine büyük bir iyilik yapmış olur.

Rüyasında birini teselli ettiğini gören kişi, o kişiyi tanıyorsa eğer, farkında olmadan iyiliği dokunabilir. Ona elini uzatması, manevi boşluğundan kurtulması için tutunabileceği bir dal olur. Yolunu kaybeden ve boşluğa düşen bu kişi, rüya sahibinin yardımı sayesinde yeniden doğru yolu bulur ve bu süreçte başladığı kötü alışkanlıklarından bir bir kurtulmaya başlar.

Rüyada Teselli Edilmek

Rüyada teselli edilmek, rüya sahibinin yaşayacağı bir hayal kırıklığı olarak yorumlanır. Rüyasında biri tarafından teselli edildiğini gören kişi, umutlandığı ve üzerine planlar kurduğu bir işten olumsuz sonuç alır. Bu da tüm hayallerinin yıkılmasına neden olur. Tüm hayatını umutlandığı işe bağlayan kişi, olumsuz sonuç almasıyla birlikte büyük bir boşluğa düşer. Bu bazen uzun süreli bir depresyon da olabilir. Etrafındaki insanların sözlerine, önerilerine ve desteklerine aldırış etmeden kendi boşluğunda yaşamaya başlar. Kendi kendine kalmak istediği bu süreç ruhsal olarak çöküntü yaşamasına neden olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın