Rüyada Tesbih Çekmek

Rüyada tesbih çekmek, bütün sorunların sonuna gelmek anlamına gelir. Artık yaşamın gülen yüzünü görme vaktidir. Bütün çile, eziyet, yoksulluk ve hastalık durumları artık son bulmaya başlar. Rüyasında tesbih çektiğini gören kişi için artık yeni bir hayatın kapıları açılıyor demektir. Hasta ise iyileşir, yoksul ise büyük bir mala konar, zayıf ise güçlenir, çirkin ise güzelleşir. Kısacası yaşamındaki her olumsuz durum iyileşmeye, olumluya dönmeye başlar. Artık çekilebilecek olan büyün sıkıntıları çeken ve onları geride bırakan rüya sahibi, yaşamı içerisinde iyi şeylerle karşılaşmaya, güzel bir hayat yaşamaya başlar.

Rüyada Siyah Tesbih Çekmek

Rüyada siyah tesbih çekmek, birçok rüya tabiri kaynağına göre iş yaşamında meydana gelecek olan gelişmelere yorulur. Rüya sahibi kendi işini yapıyorsa eğer kazancını artıracak olan adımlar atmaya başlar. Bir özel şirkette çalışıyorsa üstün performansı sayesinde terfi alır. Bu sayede kazancını artırmaya ve yaşam şeklini değiştirmeye başlar. Oldukça iyi gelişmelerin yaşanmasına tanık olur. İşini iyi yapıyor olması nedeniyle çevresinden sürekli takdir görür ve onurlandırılır.

Rüyada Yeşil Tesbih Çekmek

Rüyada yeşil tesbih çekmek, rüya sahibinin inancını artıracağına işaret eder. Yeşil inancın rengidir ve rüya sahibinin yeşil tesbih çekmesi tövbe ederek inançlı biri haline gelmesi şeklinde yorumlanır. Yaptığı hataları fark eder ve artık ibadetine daha fazla önem vermeye başlar. Rüyada yeşil tesbih çekmek, hemen hemen bütün kaynaklarda iyiye yorulan rüyalardan biridir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın