Rüyada Terzihane Görmek

Rüyada terzihane görmek, rüya sahibinin mutlu ve problemsiz bir ömür geçireceğine delalettir. Rüyasında terzihane gören kişi hayırlı evlatlara ve hayırlı bir eşe sahip olur. Evi hep bereketli ve huzurludur. Ömrü boyunca zorluk çekmez. Eşine olan sevgisi de saygısı da ölene dek azalmaz, aksine çok daha fazla artmaya başlar. Aile içinde mutlu anlar yaşar, maddi problemlerin olmadığı bir yaşam sürer. Sadece eşi değil, çocukları da kendisine karşı büyük bir sevgi duyar. Ömrünce eli sıcak sudan soğuk suya geçmez.

Rüyada Terzi Olmak

Rüyada terzi olmak, birçok kişiye faydası dokunacak olan bir işe başlamak olarak yorumlanır. Rüyasında terzi olduğunu gören kişi eğer iş arıyorsa iyi bir mevkide iş bulabilir ve bu iş sayesinde birçok kişiye faydası dokunur. İşini iyi yapan, büyük incelik gösteren biri haline gelir ve bu özelliği sayesinde yakın zamanda işinde terfi de alabilir. Eğer kendi işini yapıyorsa daha çok kazanç sağlayacak bir işe atılma kararı da alabilir.

Rüyada Dikiş Dikmek

Rüyada dikiş dikmek, birinin bir sorununu çözmeye çalışmak, onun eksiklerini kapatmak için çabalamak şeklinde yorumlanır. Rüyasında dikiş diktiğini gören kişi, yakın çevresinden ya da ailesinden biri için büyük bir sorumluluk alır ve üstesinden gelir. Onun yardımı sayesinde sorunlarınsan kurtulan bu kişinin duasını alır ve bu sayede işlerindeki tüm aksaklıklar ortadan kalkmaya, maddi kayıpları son bulmaya başlar.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın