Rüyada Telefon Gelmesi

Rüyada telefon gelmesi kişinin iş hayatındaki oldukça yoğun olacağı ve hiçbir şey için zaman bulamayacağı bir döneme gireceğine delalet eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin iş hayatındaki bu süreç yüzünden sosyal hayatındakilere ve çevresindekilere zaman ayıramayacağına, birçok yeni insanla tanışacağına, gün geçtikçe arkadaşlarının artacağına, temposu yüksek bir hayatı olacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya faydasız işlerle uğraşan ve boyundan büyük işlere atılan rüya sahibinin başarısız olacağına ve çevresindekileri de hayal kırıklığına uğratacağına tabir edilir.

Rüyada Telefonla Konuşmak

Rüyada telefonla konuşmak kişinin hem iş hayatında hem de aile yaşantısında mutlu olacağı mutlu ve müjdeli haberler almaya delalet eder. Bu haberlerin ardından iş hayatında yeni atılımlar yapmaya, işleri geliştirip yepyeni bir noktaya taşımaya, kendini göstermeye ve kariyerinde ilerlemeye tabir edilir. Rüya sahibinin aile hayatında ise neşe dolu günlere, gün geçtikçe artan muhabbete ve güzelliklere, rüya sahibinin yüzünün güleceğine delalet eder.

Rüyada Telefon Görmek

Rüyada telefon görmek rüyayı gören kişinin çalışma hayatındaki her olumsuz durumu sonlandıracak güze bir haber alacağına, bu haber sayesinde yapacağı yatırımlar, geliştirdiği çalışmalar olacağına, kendini kanıtlayacağına, büyük başarılara imza atacağına ve takdir toplayıp, saygınlık kazanacağına, iyi bir makam terfi ederek hayal elden konuma oturulacağına, gelirin yükselmesine, yaşam standartlarının iyileşmesine ve refah içinde bir yaşama sahip olmaya tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın