Rüyada Tanımadığın Birini Görmek

Rüyada tanımadığın birini görmek bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin kendisini doğru yola itecek, iyi işler yapmasını sağlayacak bazı dostlar edineceğine bu kişilerin huzura kavuşmasında etkili olacağına delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin iş hayatında yenilikler yapacağına, yeni bir iş arayışına gireceğine ya da kendi işini kurmak için hali hazırda yaptığı işi bırakacağına tabir edilir. Bazı âlimlere gör ise bu rüya düşmanı simgeler ve kişiyi doğru yoldan ayıracak, yanlış işler yapmasına sebep olacak kişilerle arkadaşlık ettiğine yorulur.

Rüyada Tanımadığın Birini Ölü Görmek

Rüyada tanımadığın birini ölü görmek ve cesedinin kokusunu almak rüya sahibinin yanlış işlerin peşinden gittiğine, günaha girdiğine, nefsine uyduğuna ve hataya düştüğüne işaret eder. Kişinin kendisine çeki düzen vermesini gerektiren uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Rüyada ceset görmek ancak kokmadığını fark etmek rüya sahibinin Allah yolunda ilerlediğine ve hayır işleri yaptığına delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Birini Sevgili Olarak Görmek

Rüyada tanımadığın birini sevgili olarak görmek rüyayı gören kişinin bazı konularda sevdiklerine yalan söylediğine çevresindeki insanları kandırdığına, gerçek hayatta da sevgilisine karşı tam olarak dürüst olmadığına ya da onu aldattığına bazen de kişinin sevgilisinin ona karşı yeterince dürüst olmadığına, arkasından iş çevirdiğine tabir edilir. Genel olarak bu rüya iyiye ve hayra yorulmaz, kişinin mutsuz olacağı, günahlarının bedelini ödeyeceği, birçok olumsuzlukla baş etmesi gerekeceği günlere delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın