Rüyada Tabancayla Vurulmak

Rüyada tabancayla vurulmak bu rüya genel olarak aşka yorulur ve rüyayı gören kişinin yakın zamanda tanışacağı birine büyük bir aşk duyacağına, hayalindeki kişi ile buluşacağına ve dünya evine gireceğine de tabir edilir. Evli kişiler için ise bu rüya üçüncü bir kadına ve aldatılmaya delalet eder. Rüyada tabancayla ateş eden kişi tanıdık ise güzel bir haber alınacağına, yabancı bir kişinin tabancayla vurması ise acı bir haber almaya, çok üzülmeye işaret eder.

Rüyada Tabancayla Vurulmak ve Ölmek

Rüyada tabancayla vurulmak ve ölmek bazı alimlere göre uzun bir ömre sahip olmaya, yaşanan sağlık sorunlarının artık son bulacağına ve rahat bir nefes alınacağına tabir edilir. Bu günlerde birçok zorluk ile başa çıkmayan çalışan rüya sahibinin tüm bunlardan arınacağına ve sıkıntılarından kurtularak, huzursuzluklarının son bulacağına, rahat içinde yaşamını devam ettireceğine işaret eder.

Rüyada Tabancayla Vurulup Yaralanmak

Rüyada silahla vurulup yaralanmak yakın zamanda yapılacak olan seyahatlere ancak bu seyahatlerin iyi sonuçlanmayacağına, bir takım sıkıntılar yaşanacağına ve kişiyi strese sokacağına delalet eder. Ayrıca bu rüya kısa bir süre sonra rüya sahibinin yakın olduğu birinden, çevresinden ya da iş arkadaşlarından göreceği bir zarara, kötü bir etkiye ve bu durumun kişiyi olumsuz yönde etkileyerek, bu durumu toparlamak için çok uğraşacağına, çok büyük zamanlar harcayacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın