Rüyada Tabak Kırılması

Rüyada tabak kırılması rüya sahibinin bu günlerde çok sıkıntı yaşadığına ancak tüm bunların artık sona ereceğine, huzurlu ve güzel bir yaşamı olacağına işaret eder. Bu rüya genel olarak kişinin hayatında bir dönüm noktası yaşanacağına ve bu süreçten sonra her şeyin yoluna gireceğine, her şeyin istediği gibi şekilleneceğine ve olumsuzlukların yerini güzelliklere bırakacağına tabir edilir. Bazı alimlere göre ise bu rüya olumsuzdur ve yakın zamanda alınacak ölüm haberi ile rüya sahibinin yıkılacağına, çok üzüleceğine delalet eder.

Rüyada Tabak Kırdığını Görmek

Rüyada tabak kırdığını görmek rüyayı gören kişinin çevresindekileri kıracak ve üzecek sözler söyleyeceğine, sevdiklerinin kalbini kıracağına, yanlış hareketlerde bulunmaya işaret eder. Rüyada bir başkasının tabak kırdığını görmek ise başkaları yüzünden üzülmeye, bazı kötü durumlar yaşamaya ve rüya sahibinin ağzının tadının kaçacağına delalet eder.

Rüyada Boş Tabak Görmek

Rüyada boş tabak görmek kişinin maddi açıdan her geçen gün zayıflayacağına ve elindeki avucundaki tüm parayı harcamak zorunda kalacağı bir takım durumlarla karşılaşacağına, fakir bir hayat yaşacağına, zararını karşılamayarak birçok borca gireceğine delalet eder. Rüyada dolu bir tabak görmek ise işlerin yoluna girmesine, elin bollaşmasına, gün geçtikçe artan mal varlığına ve zenginliğe işaret eder. Rüyada kağıttan tabak görmek sağlıklı ve uzun bir ömre tabir edilir. Rüyada bakır tabak görmek ise huysuz bir kişiliğe sahip olmaya, her şeyden şikayet edip, memnun olamamaya delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın